Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Kariera

Razne diskusije, ki ne spadajo drugam... brez dlake na jeziku

Kariera

OdgovorNapisal/-a atribus » Torek 13 april 2010 @ 23:01

Lp

Sem dokaj nov, kar ni pomembno. Sem drugače bivši študent FKKT in trenutno zaposlen v Leku.
Tukaj sem se oglasil z namenom, da poiščem osebe posameznike , ki ŽELIJO v svojem življenju narediti iz sebe nekaj več, ki želijo kaj ZASLUŽIT. Kdor koli tukaj, ki želi kaj zaslužit in bi mu prišlo prov rečmo za zraven 1300 eur, naj mi piše ali kar koli. Seveda če ste resni in v življenju iščete boljši jutri.:-) lp Tomaž

Pa uživajte in veliko uspeha
atribus

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Torek 13 april 2010 @ 23:14

Če že daješ sumljiv oglas prosim, da tudi poveš za kaj se gre, saj oglaševanja kakšnega Amwaya ali česa podobnega ne mislimo podpirati, zato sem zaenkrat tudi izbrisal tvoj kontakt. Torej imaš možnost predstaviti svojo ponudbo in če bo pametna/legalna, lahko ostane na forumu, kljub prepovedi oglaševanja.
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a Tody » Sreda 14 april 2010 @ 19:44

Jest sem takoj za to da mi za zdraven daš 1300 eur. Seveda če to ni kak piramidni posel.

To da si zaposlen v Leku in prodajaš Amway ali Herbalife ne daje tem verigam nobene večje vrednosti.
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a atribus » Četrtek 15 april 2010 @ 0:07

:D Lp se opravičujem ampak nič o tega ni kar ste napisali. Tud nisem oseba da bi kaj prodajal itd. Tko zaradmene lahko mirne duše vse skupaj pobrišete in bo ok..Lp
atribus

OdgovorNapisal/-a Tody » Četrtek 15 april 2010 @ 12:52

No to je bilo narejeno zaradi podobnih postov, če pa poveš kaj več pa ni panike.
Tody

Kraj: Vrhnika

Re: Kariera

OdgovorNapisal/-a mirso » Četrtek 14 marec 2013 @ 19:02

star sem 27 let in ne vem kaj nj pocnem v zivljenju.... nikjer se ne najdem, nc me ne zanima, al pa veseli in nimam pojma kaj nj nrdim. a je mogoce kdo v istem sranju kot jz?
mirso

Kraj: LJ-FU®

Vrni se na BREZ CENZURE

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost