Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Kako ostati buden??

Razne diskusije, ki ne spadajo drugam... brez dlake na jeziku

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Nedelja 14 februar 2010 @ 16:29

Nč ne dajo zastonj, vseen morš plačat - been there done that :)

Prej so promocijsko pošiljal brezplačne vzorce na dom, si jih lahko naročil preko neta, sam so nažalost nehal s tem. Pa tut s tem treznenjem je tko - odvisno kako prenašaš alkohol. Nightfever koristi predvsem tistim, ki slabše prenašajo in jih recimo zjutraj glava boli že po 2 pivih. Pri njih se pozna. Jaz osebno nikoli nimam mačka, razen če se res živalsko napijem, samo takrat mi pa tut 3 vrečke Nightfeverja (preverjeno) ne pomagajo :smeh:
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a romen88 » Ponedeljek 15 februar 2010 @ 22:14

No ok če recimo logično sklepam, mi ponavadi naslednji dan po norem žuranju, zlo paše kšn naraven sok al neki podobnga, da se zbrihtam pa me počas pol neha glava bolet- to je verjetn zarad vitaminov. Zdj če podobne vitamine vsebuje night fever pa te zarad tega glava sploh ne boli oz. nimaš mačka- bi reku da je potem kar precej razlike med tem in redbullom- ki ti da samo energijo (btw sm bil po njem še zmerom mačkast) tko da mislm da redbull ni ravno dobr nadomestek ;) če že razglabljava o tem ane- but thats just my 50 cents :wink:
romen88

OdgovorNapisal/-a Tody » Ponedeljek 15 februar 2010 @ 22:47

seveda ni dober nadomestek. Ti rabiš elektrolite dobit nazaj v kri, ki si jih zgubil z dehidriranjem. Tako da ti tudi voda in kava ter redbull ne bosta pomagala kaj dosti.

Isostar, cedevita in podobne zadeve pa pač izboljšao zadevo.
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Torek 16 februar 2010 @ 1:22

romen88 napisal/-a:No ok če recimo logično sklepam, mi ponavadi naslednji dan po norem žuranju, zlo paše kšn naraven sok al neki podobnga, da se zbrihtam pa me počas pol neha glava bolet- to je verjetn zarad vitaminov. Zdj če podobne vitamine vsebuje night fever pa te zarad tega glava sploh ne boli oz. nimaš mačka- bi reku da je potem kar precej razlike med tem in redbullom- ki ti da samo energijo (btw sm bil po njem še zmerom mačkast) tko da mislm da redbull ni ravno dobr nadomestek ;) če že razglabljava o tem ane- but thats just my 50 cents :wink:

Nisva se razumela - eno je Nightfever kot pripomoček za treznenje, drugo je Nightfever kot pripomoček za koncentracijo in učenje.

Za koncentracijo in učenje mislm, da smo ti dovolj jasno argumentirali zakaj NI dober.

Glede treznenja je pa tko - nikjer nisem niti reku, da je redbul za treznenje, daleč od tega. Nightfever pa seveda lahko nekaj malo pomaga. Ampak pomaga tut liter vode in multivitaminska tableta, tko da to tut ni ne vem kak boom, ni pa slabo. Ampak še enkrat - če si pijan kot kanta lahko popiješ cel paket Nightfeverjev pa ti ne bojo pomagal, če si pa navajen alkohola in se znaš zmerno napit pa itak ponavad nimaš mačka, vsaj z mano je tko, pa ne da sm ponosen na to...
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a romen88 » Sobota 27 februar 2010 @ 23:22

torcida, še vseeno mislim, da je point NightFeverja bolj v tem, da ubistvu ne zdraviš mačka, ampak da preventivno ukrepaš z zadostno količino vitaminov in mineralov (ker je po toči pač prepozno zvoniti, saj telo rabi določen čas da se obnovi – če pa ti sproti obnavljaš pa ne pride do velikih posledic) ter da dobiš še malo energije. Preventivno ob pitju alkohola seveda pomaga tudi voda in vitaminske tablete, ampak je pa NightFever dost bolj praktičen, saj ga lahko dobiš tudi v lokalu, vitaminskih tablet pa recimo ne...
Če se pa res preveč pretirava, potem pa itak nič ne pomaga hehe ;)
romen88

OdgovorNapisal/-a cbelca » Nedelja 28 februar 2010 @ 1:39

:smeh: ves kj :smeh: ti kr lepo pridno delaj brez dodatkov :smeh:
ko ti bo slo na spanje se spomni na korekture, ki te cakajo zjutraj in sem prepricana da ti bo nabilo adrenalina na polno :wink:
cbelca

Kraj: podpohorski travniki

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Nedelja 28 februar 2010 @ 14:40

romen88 - kot sem rekel - proti Nightfeverju za namene "bolj zdravega pijančevanja" (ali kakorkoli pač že to imenuješ) nimam nič in dejansko pomaga (tako kot praviš - pomaga tudi voda in vitaminske tablete), ampak da se zdej reklamira, da je odličen tudi za ohranjanje koncentracije in da bi se ga konzumiralo v namene izobraževanja se mi zdi pa svetovna neumnost iz že naštetih razlogov.
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a aladin » Četrtek 27 januar 2011 @ 19:05

Obstajajo tablete, ki se dobijo pri nas za budnost in koncentracijo. Uporabljajo jih tudi ameriški piloti na misijah... Kolega jih je jemal in pravi, da so res dobra zadeva...
aladin

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Petek 28 januar 2011 @ 20:58

Mhmm in kaj točno majo te tablete notr? Npr. tud efedrin pomaga pa ga jaz ne bi jemala.
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a aladin » Ponedeljek 31 januar 2011 @ 0:25

Na tem naslovu lahko preveriš:

http://en.wikipedia.org/wiki/Modafinil

Predvčerajšnjim sam testiral. Budnost in vnema za delo (ponoči sem delal na comp) je bila. Brez nabijanja srca. Moram rečt, da sem presenečen...
aladin

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Petek 08 april 2011 @ 10:25

No to, kot je razvidno na tem linku, je to zdravilo za lajšanje motenj spanja in sicer npr. za narkolepsijo. Tko, da to kr ti počneš je v bistvu zloraba zdravila, vprašanje je tud kje si ga dobil, ker ne verjamem da je na voljo brez recepta...v končni fazi je men vseeno kaj mečete vase, sam treba se je pa zavedat da ma večina zdravil stranske učinke in da so nekateri lohk precej hudi,. tko da sam ne jamrat če vam pol kake ledvice odpovejo al pa kej podobnga. Vse za to, da se ne bi blo treba mal prej začet učit :roll:
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

Prejšnja

Vrni se na BREZ CENZURE

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov