Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Sanje

Razne diskusije, ki ne spadajo drugam... brez dlake na jeziku

OdgovorNapisal/-a simsdekle » Sobota 20 februar 2010 @ 11:56

Heiii!
Js pa vedno tokk snjam in vedno mislm da se to res dugaia ker iee tokk živo. Uglavnm ponavad mam tudi do 5 sanj na noč katerih se spomnm(nwm vendar mislim da je to kr velik) in učeri zvečer nism mogla zaspt ker me je neki žrla zrd pokojne babice(bla sm manjša k je umrla in je pč neki blo in se že ceuu lajf žremm če ie u resnici vedla kok sm jo zaress mela rada) in k sm končnn zaspala sm naiprei sanjala nosečo učitlco iz moie preišne šole(je že rudila po mojih izračunih) in mi je blo slabo in mi je kr napisala da grem domov pol me je pa objela pa neki zašepetala sam je nism slišala. Potem me je napoti dumov luvil lev in js sm iskala možnost za preživetje ene tisoč idej sm mela pa mi ni ratal.nakonc me je že tok dolg muču da sm se zbudila...najdalše sanje u lajfu...pol sm pa sanjala da smo šli iz mami in njenim fantom nekam vn(njenga fanta ker iee psiho),unadva sta se kot vedno neki mečkala u avtu pa ns pustila same(mene mojo mlajšo pol sestro pa mlajšiga polbrata (3,9) )in smo vidl duhovekateri so na nki namigovall,da neki iščejo.Ubistvu so ns kr prestrašl dokler nismo probal pomagat.Tamala dva nista vidla useh duhol in tut ubistvu so me duhovi stran tišal od nju da ju nism čuvala ampak da sm njim pomagala.Tako sm spoznala duha ene Rusinje ter se mi zdi njenga očeta.In onadva sta mi povedala da iščemo lešnik v katerem je verižica.Usedli smo se v avto katerega znamke nism prepoznala.ko sem malce pobrskala po avtu sm našla lešnik(plod brez lupine) ter ga odprla.Vnjem je bila prečudovita zlata verižica z aznimi okraski ter biseri.V zahvalo mi jo je dala pol vendar ko sem jo prijela v roke je je nastala cela tako kot v roki ženske.Ko mi je povedala da potrebuje denar in ga bo zaslužila s to verižico se mi je zahvalila ter kar izginilaz vsemi duhovi ki so nas spremljali. Tisti gozd me še vedno na nekaj spominja,zvok tistega gozda,tista gospodična,ter nekateri duhovi.Vse je megleno kot iz prejšnga lajfa.Ko sm se zbudla sm mela u roki verižico svoje babice katero sm iskala kot zmešana in tkrt mi je kapnl kok je bla una polovica verišce ki sem jo dobila podobna babičini.
Vem da sem napisala ogrrroommnnooo ampak čutim nekakšno povezavo in morm ugotovit kai ie to bilo
LP
Simmy
simsdekle

OdgovorNapisal/-a Tody » Sobota 20 februar 2010 @ 13:05

simsdekle Sanje so to so že parkrat dokazal, čiščenje podzavesti, človek marsikaj preživi in doživi v življenju in to da sanjaš pomeni da ponoči dobro spiš
in se možgani začnejo pucat in doživiš pač malce mešno na žaru. Še zmeri nevemo dost o naših možgaih, tko da vrjetno pomaga če greš že sproščena spat, tko da greš laufat al pa kej da se malce razbremeniš.

Kaj tvoje sanje pomenijo pa boš vrjetno morala sama počasi ugotovit :) Nisi pa edina s takimi vrstami sanj.
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a Vagabond » Sobota 20 februar 2010 @ 16:42

Glede ostalega moram priznati, da nimam idej, a prepričan sem, da ti je učiteljica prišepnila, da se pojdi učiti slovenskega pravopisa. Če sem odkrit, niti ne vem, če sem vse pravilno razumel, kar si napisala.
Vagabond

Kraj: Wien (Dunaj), .at

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Sobota 20 februar 2010 @ 16:49

ja res je tko napisan, da sm po ene tretjem stavku zgubu voljo, da sploh berem naprej...
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a cbelca » Sobota 20 februar 2010 @ 16:51

:smeh: Js ze tri dni sanjam da kuham cokolado :smeh: :smeh: mogoce moram pa na slascicarski tecaj :smeh: :smeh: :smeh: :smeh:
cbelca

Kraj: podpohorski travniki

OdgovorNapisal/-a Sleeping_Beauty » Sobota 20 februar 2010 @ 22:04

Jaz sem si pa za novoleto kupila knjigo 1001 sanje. v njej so opisana čustva, dejanja itd, in zraven je njihova razlaga....kr fajn knjiga :) jo mam v službi in potem s sodelavko razčlenjujeva najine sanje. :smeh:
Sleeping_Beauty

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Nedelja 21 februar 2010 @ 11:12

Jaz zadnje čase kr naprej sanjam istega človeka, k ga nism vidla že ful dolg, v res čudnih scenah,,,

Dons ponoč sm pa sanjala, da sm bla v Kabulu in da je ful lepo mesto, pa seveda sm najdla veliiiko trgovino s stvarmi za belly dance :smeh:
IsKrIcA

OdgovorNapisal/-a miss_nina » Nedelja 21 februar 2010 @ 13:14

Sanjala sem, da je v naši kuhinji sedel en star plešast ata, ki je hotel kupiti našo hišo.
A to pomeni, da bomo hišo v kratkem prodali?
miss_nina

OdgovorNapisal/-a doty » Ponedeljek 15 marec 2010 @ 16:12

js pa da sm spizdila/si sposodla avto od fotra brez dovoljenja za balkantrip, ga zgubla in iskala nek po srbiji :smeh:
doty

OdgovorNapisal/-a copacabana » Ponedeljek 15 marec 2010 @ 17:34

Moje današnje sanje: lovila me je neka grozna pošast...pa sem ji ušla, ko sem skočila skozi prepad in poletela...kr neki (mogoče je povezava s filmom, ki sem ga gledala pred spanjem?!) :P
copacabana

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Ponedeljek 15 marec 2010 @ 18:22

Jst sm zadnjič sanjal potres, bil sem v neki neznani visoki stavbi in se je cela zadeva tako majala levo desno, da so ljudje ven padali. Ko sm se zbudu sm na poročilih vidu, da je bil dejansko nekje močan potres (Turčija?), samo glede na to, da so te močni potresi zadnje čase res pogosti po svetu to niti ni tok čudno...
TorcidaST

Re: Sanje

OdgovorNapisal/-a mirso » Četrtek 14 marec 2013 @ 19:06

jz sm pa zanc sanju, da so kace plezale po men in ko sm se zadru, ni blo nobenga glasu... k da bi samo usta odpru in nc neb prsl vn... a kdo mogoce ve, kaj to pomen?
mirso

Kraj: LJ-FU®

Prejšnja

Vrni se na BREZ CENZURE

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost