Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

O FDV-ju... Malo drugače

Komentirajte objavljene novice in članke

O FDV-ju... Malo drugače

OdgovorNapisal/-a Poročevalec » Sreda 13 julij 2011 @ 10:10

Kratek povzetek novice
Preberite si mnenje naše novinarke o Fakulteti za družbene vede - smer novinarstvo. Nekaj o slabem ugledu FDV-ja v Sloveniji, o sprejemanju tujih študentov, o nesmiselnih pridigah profesorjev in individualizmom, ki se vse bolj pojavlja med slovenskimi študenti.
Več si o novici preberite na portalu.
Poročevalec

OdgovorNapisal/-a katrca1986 » Petek 22 julij 2011 @ 8:09

Živjo!
Jaz sem bila študentka mednarodnih odnosov na FDV-ju. Padla sem v bolonjski sistem - na katedri za mednarodne odnose so bolonjski sistem vzeli izjemno resno - tako, da med vsaj tremi eseji tedensko, enim kolokvijem na 14 dni, eno obsežno seminarsko nalogo na tri tedne, ki ni bila tako kot na drugih programih copy pace, ampak res avtorsko delo in na koncu še pri vsakem predmetu enem izpitu- nisem imela časa za skoraj noben žur. V vseh štirih letih sem šla mogoče na 4 študentske žure..tako, da ne mi govorit, da je na FDV-ju non-stop žur. Pa ne hvalim tega faksa - če bi se še enkrat odločala, se nikoli ne bi odločila zanj. Lahko rečem, da sem se naučila premalo koristnih stvari, odnosi nekaterih profesorjev do študentov so tudi katastrofalni.. No, na koncu vseeno nisem končala v McDonaldsu, ampak sem vodja pisarne..
katrca1986

OdgovorNapisal/-a Pona » Petek 22 julij 2011 @ 10:05

Spregledala si bistvo, ampak vseeno naj povem, da je žur na fdv-ju non stop za tiste, ki bi radi žurali... Niso samo mednarodni odnosi taki, ampak vse smeri, če imaš voljo in se lotiš vsega sam. Ne smemo podcenjevati, ravno v tem je težava tako FDV-jevca kot tudi zunanjega opazovalca...
Pona

Vrni se na KOMENTARJI NOVIC

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov