Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Inventura leta 2009

Mi o sebi in ljudeh okoli nas, kultura, umetnost, znanost, religija

Inventura leta 2009

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Sobota 26 december 2009 @ 11:02

Odpiram tradicionalno temo ob koncu leta :D
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Nedelja 27 december 2009 @ 18:45

Ja lahko bi začela :D

Sej se je težko spomnt za celo leto nazaj kaj vse se je zgodil... Zapomnu si ga bom po veliko žurih, odličnem poletju, po tem da je to blo prvo leto, ko sm bil brez šolskih obveznosti, po dveh odprtih podjetjih in enem zaprtem, po ponovnem vstopu v čudoviti svet samcev, po nori poroki kolega in kolegice, po finančni neodvisnosti, po uvrstitvi Slovenije na SP, predvsem pa po druženju z vsemi ljudmi ki naredijo moj svet lep.
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Torek 29 december 2009 @ 9:40

Ma sm še razmišljala kaj nej napišem :D

Tole leto 2009 ni blo kej preveč posebnega zame no, nobenih drastičnih prelomnic razen mogoče, da sm se lotla enga projekta k sm ga že ful dolg odlašala - sam na žalost še ni končan. Mal sm napredovala pr obnavljanju stanovanja - predsoba je že :smeh: Ugotavljala, da se z enimi ljudmi pač po določenem času "razideš", ker si si precej manj podoben kot misliš da si si...spoznala, da eni ljudje znajo lagat tako dobro kot jaz še resnice ne znam govort in pa, da ne smem nobenmu pustit, da me zamaje, da začnem dvomit v nekaj v kar sem bla prepričana skor cel lajf. To so nekak te globoke ugotovitve ob izteku leta. Žurke so ble dobre, prjatli najboljši in to upam, da se tud v 2010 ne bo spremenil :wink:
IsKrIcA

OdgovorNapisal/-a Sleeping_Beauty » Torek 29 december 2009 @ 12:07

ufff...morm kar mal premislt kaj vse se mi je zgodilo v letošnjem letu

Začela sem s prenovo stanovanja (dnevna soba, spalnica hodnik) in je moram rečt kar dobr vse izpadlo; imela eno manjšo zdravstveno težavico za katero so mi rekli da ko bo čas za to, da se bomo ukvarjal z njo; sprobala veliko novih stvari; spoznala da nekateri ljudje niso moji prijatelji in jih dokaj hitro odslovila iz mojega življenja; bila na gori slabih zmenkov; na žalost je letos poginla moja mačka Mika, a kmalu je prišla njena sestrica Kira; bila priča na najboljši poroki v letošnjem letu; vsaj 6x spremenila barvo las in si končno pustila dolge lase :) ; začela sem se učit plesat salso in uživam v njej; dala sem si delat nov tattoo, katerega sem čakala kar nekaj časa; uživam v službi in se neverjetno dobro razumem s sodelavkami; spoznala sem goro novih ljudi in čisto na koncu leta spoznala fanta, za katerega sem že mislila da je izumrla vrsta :)

pa sej ubistvu se mie je ful stvari dogajal v letošnjem letu. me zanima kaj vse bo prineslo naslednje leto :wink:
Sleeping_Beauty

OdgovorNapisal/-a miss_nina » Sobota 02 januar 2010 @ 20:44

em...js bom na kratko povedala...f*cked up...celo leto :S
miss_nina

OdgovorNapisal/-a Tody » Nedelja 03 januar 2010 @ 15:03

Leto spoznanj, tako in drugače... Končal z izpiti na faksu, cilji da bom diplomiral se ni uresničil zaradi lenobe, nove punce tud ni bilo naokol...

Tko da so cilji za naprej jasni :) Pa večkrat it na avtobus ob 5:40 al pa unga ob 8:00 ane Damir ;)
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Nedelja 03 januar 2010 @ 16:13

To pa obvezno :8)
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Nedelja 10 januar 2010 @ 19:20

Na kratko povedan pogodba za nedolocen cas, baba, novi frendi. se mi ne da kaj vec razglabljat.
Haselnuss

Kraj: Menges, Slovenija

Vrni se na ČLOVEK

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost