Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Kdo pije in kdo plača?

Mi o sebi in ljudeh okoli nas, kultura, umetnost, znanost, religija

OdgovorNapisal/-a bejba » Četrtek 23 junij 2005 @ 18:40

cleric napisal/-a:vi se kr smejte če se čte. mate to pravico. ne rabm vm čist nč razlagat kuko dobivam keš lahko pa vam zagotovim da ni nč nelegalnga. delam sam zase in mi nben nč k riti ne prnese.

jst ti morda malo zavidam....sam mene itak spremlja lenoba, tko da bom pač mogla žvet s podobnim tebi...debela denarnica, dnarja k pečka, zarad mene poln lubic, sam da bo vrtnar doma :D
bejba

Kraj: po srcu lublan?anka

OdgovorNapisal/-a v|nnessa » Torek 24 januar 2006 @ 13:11

Jah… Pa najboljše, da vsak sebi plača… Čisti računi-dobri prijatelji…
v|nnessa

Kraj: Nekje na Balkanu...

OdgovorNapisal/-a nana » Torek 24 januar 2006 @ 16:26

v|nnessa napisal/-a:Čisti računi-dobri prijatelji…

Natanko tako bi rekla moja mama kar je, ce dobro pomislis tudi res. Navsezadnje smo ljudje in poznamo denar. Mi pa ni problem komu, ki nima dat za pijaco, ker je tudi meni ze kdo dal ko nisem mela!
Najlazje pa je da si vsak sam placa ker drugac hitr zmanka kesa! :mrgreen:
nana

OdgovorNapisal/-a severa20 » Petek 27 januar 2006 @ 20:40

Jst tud mislim, da je najboljš, da vsak zase plača...Ker pa v moji družbi pač nismo vsi vedno pri denarju, se včasih zmenimo, da enkrat en plača, drugič drugi.Do zdaj to deluje :smile:
severa20

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Četrtek 17 januar 2008 @ 19:44

Še vedno mislm, da če sta dva par da pač plača enkrat en drugič drugi. V družbi je pa lahko včasih neprijetno, če vsak plačuje eno rundo nekdo pa pač nima toliko denarja in bi raje pač spil samo eno pijačo. jaz pač če nimam denarja ne grem na pijačo, če pa me na kavo povabi dobra prijateljica ji pač povem da nimam denarja in to je to.
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a sunshine » Nedelja 20 januar 2008 @ 14:03

Na živce mi gre, da hoče nekdo plačevat, če jaz povabim. Zdaj, lahko trmasto vztrajam na svojem, pa mi je že nekaj tipov s katerimi se nismo tako hudo dobro poznali (v tem primeru so bili pač tipi, z ženskami nekako ni teh problemov) omenilo, da sem težka. Potem mi preostane, da ne hodim več na pijače z njimi.

Druga stvar, ki je ne maram je, da me nekdo, s katerim se spoznavam povabi v kakšen ultra drag plac, gledano z vidika mojega mesečnega proračuna. Pa ja da. Zavestno se v neenakopraven položaj z nekom, ki ga ne poznam, ne mislim spravljat.
sunshine

OdgovorNapisal/-a Saši » Torek 22 januar 2008 @ 21:56

Joj jaz sem imela probleme s tem plačevanjem. Ko sem bila malo pod gasom sem hotla kar vsem plačevat, še tistim ki jih sploh poznala nisem...ko sem porabila vso gotovino sem že bančno ven vlekla..da ne govorim, kake napitnine sem puščala natakarjem pa taksistim...sploh nisem gledala kolko denarja dajem.. :? še dobro da so mi potem kolegi začeli denarnico skrivat..samo me je vseeno glava bolela naslednji dan ko sem se streznila pa vidla, kake bedarije sem zganjala.
Saši

OdgovorNapisal/-a CATLADY » Sreda 23 januar 2008 @ 15:14

Nimam nč proti, če mi tip plača pijačo al pa prjatlca. Men se zdi lepo predvsem, da na prvem zmenku plača ON.
Sama sicer delam tko; Če mi je tip na prvem dejtu (še) všeč in bi ga rada kdaj še vidla, mu pustim da plača. Če pa že takrat vem, da ga nočem več vidt, se bom pa magar stepla z njim za to, da plačam js. Ker mam potem občutek, da mu nisem ničesar dolžna.
(I am weird, yes I know :smeh: )

Potem na naslednjih zmenkih se pa borim za enakopravnost; enkrat js, enkrat on ali kot pač se zmenita. Ampak ponavad zmer tipi plačate in sploh ne pustite da pridemo do besede, ko je treba račun poravnat. :)
CATLADY

OdgovorNapisal/-a jessica » Sreda 23 januar 2008 @ 16:08

CATLADY napisal/-a:Če pa že takrat vem, da ga nočem več vidt, se bom pa magar stepla z njim za to, da plačam js. Ker mam potem občutek, da mu nisem ničesar dolžna.
(I am weird, yes I know :smeh:)

Nisi nč čudna, tudi jaz tko delam in mislim :oops:
jessica

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Četrtek 24 januar 2008 @ 8:56

jessica napisal/-a:
CATLADY napisal/-a:Če pa že takrat vem, da ga nočem več vidt, se bom pa magar stepla z njim za to, da plačam js. Ker mam potem občutek, da mu nisem ničesar dolžna.

Jaz tud :D
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a miss_nina » Četrtek 24 januar 2008 @ 9:46

IsKrIcA napisal/-a:
jessica napisal/-a:

Jaz tud :D

hm...enako :D
miss_nina

OdgovorNapisal/-a pantrej » Ponedeljek 28 marec 2011 @ 9:31

Jst plačam po volji, če sem dobre lahko častim, če ne pač ne. Najbolj pa mi gre na živce, če kdo pritiska na to, da bi plačal, drugače pa ja se mi zdi prav, da tudi kdaj kdo drug plača. Nekaj pa je že moralna dolžnost, čeprav nekateri je nimajo.
pantrej

Kraj: SVN

Prejšnja

Vrni se na ČLOVEK

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov