Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Berem...

Mi o sebi in ljudeh okoli nas, kultura, umetnost, znanost, religija

Berem...

OdgovorNapisal/-a charlli » Torek 10 maj 2005 @ 2:52

Kako pogosto berete knjige? Kdaj ste nazadnje prebrali dobro knjigo in kaj trenutno berete? Katero knjigo bi priporočili ostalim?
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a Jolly » Nedelja 15 maj 2005 @ 23:34

Ena boljših knjig v kateri lahko preko zanimive zgodbe spoznaš zgodovino v času Našpoleona je Desiree (avtorja ne vem). Jaz sem jo prebrala pomoje že ene 6x.
Jolly

Kraj: Dom?ale

OdgovorNapisal/-a charlli » Ponedeljek 16 maj 2005 @ 1:12

Jolly napisal/-a:Ena boljših knjig v kateri lahko preko zanimive zgodbe spoznaš zgodovino v času Našpoleona je Desiree (avtorja ne vem). Jaz sem jo prebrala pomoje že ene 6x.

Anne Marie Selinko - Desiree
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Ponedeljek 16 maj 2005 @ 8:52

Jst sm vcasih ful bral. Najrajs 5 prijateljev al pa Miki Mustra... Pol pa v srednji soli, samo se tisto kar je bilo treba. Zdaj bi, pa se mi ne da. Nazadnje sem prebral 1. knjigo Stoparski vodnik po Galaksiji. Ful dobra knjiga, enkrat ze prebral vse skupaj v ang... Priporocam, ce ste zajebantje po dusi in se radi nasmejite...
Haselnuss

Kraj: Menges, Slovenija

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Ponedeljek 16 maj 2005 @ 9:11

Ja Stoparski vodnik po galaksiji je huda zadeva..na splosno vse knjige od Douglasa Adamsa.

Hmmm kok pogosto? Cist odvisn..mam tud obdobje k se prov zabubim tko skor za cel vikend doma in berem ker se mi ne da niti komunicirat z ostalim svetom..takrat me pač ni :D

Zdj sm prebrala Dnevnik varuske..napisali sta ga dve zenski, ki sta bili sami ful cajta varuski v New Yorku..in to takim bogataskim druzinam..pa tko kako se v bistvu navezes na otroka pa marsikaj potrpis s strani otrokovih starsev zarad njega..kr fajn knjiga no.
Pred tem sm pa prebrala Sex v mestu...no ja tle mi je bla pa nadaljevanka bolj vsec..knjiga je se bolj cinicna kt nadaljevanka..jaz sm pa se vedno prevec romantika za to... :?
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Ribica » Četrtek 26 maj 2005 @ 23:52

Do 3. letnika sredne šole bi lahk na prste preštela kok knjig sm prebrala, potem pa me je zgrabila bralska mrzlica in od takrat kar precej berem - seveda kolikor mi čas dopušča.
Nazadnje sm prejšn tedn prebrala od Tomasa Harrisa - Hannibal. Mi je bla zlo v redu knjiga, ena boljših, prav prevzela me je...
Drgač pa so mi zlo všeč tud knjige od Sidney Shaldon al pa od Heinza G. Konsalika... skratka takšno mal lažje branje za sprostitev. :)
Ribica

Kraj: povsod mal

OdgovorNapisal/-a frrrr » Ponedeljek 18 julij 2005 @ 19:30

js sm pa zdej po dolgem času brala... kr nekak ni cajta za knjige, letos sm si pa tak dopust privščila, da so bile 3 knjige premalo

prebrala sem:
- Imenovali so je Dvoje src
- Alkimist
- Odvetnik ulice

vse full dobre... ti dajo mal mislit...
še posebej mi je bila všeč Imenovali so je Dvoje src in to knjigo priporočam vsem!!!
frrrr

Kraj: ljubljjana

OdgovorNapisal/-a lucky » Ponedeljek 18 julij 2005 @ 20:58

Ribica napisal/-a:Drgač pa so mi zlo všeč tud knjige od Sidney Shaldon al pa od Heinza G. Konsalika... skratka takšno mal lažje branje za sprostitev. :)

Ja, men se tud Sheldon dopade. Sem prebrala po moje vse knjige, ki so bile prevedene in se niti pri eni nisem dolgočasila.
Drugač pa trenutno berem od Agate Christi - Mirujoči umor. Sem jo pred leti že enkrat prebrala, pa sem jo zdej še 1x vzela v roke, ker se mi res ni dal v knjižnico.
lucky

OdgovorNapisal/-a frrrr » Sreda 21 september 2005 @ 19:29

v zadnjih treh mesecih sem prebrala več knjig kot prej v 10ih letih, skupaj z obvezno literaturo v srednji šoli :oops: (ja, tut maturo se da nardit z zapiski)

v zadnjem času sta mi bile všeč knjigi:
- Baricco: Svila
- Morgan: Sporočilo iz večnosti

kdor pa misli, da je sexu preizkusil skoraj vse pa naj prebere Pred spanjem si stokrat skrtačim lase
frrrr

OdgovorNapisal/-a bejba » Sreda 21 september 2005 @ 19:42

Moja zadnja... Al Ries in Jack Trout: 22 večnih zakonov marketinga :pgor:
bejba

Kraj: po srcu lublan?anka

OdgovorNapisal/-a Tamy » Ponedeljek 26 september 2005 @ 8:48

Nazadne prebrano...hmm.. Benjamin Lewis - Genes in podobno (Lehninger - Prinicples of biochemistry , od kar sm na faxu bol mal casa za branje :? ).. drugac pa mi je ena najbolsih knig od Richarda Bacha - Johnatan Livingstone Galeb, od J.P. Startre-a - Gnus :D
Tamy

OdgovorNapisal/-a doT_ax » Ponedeljek 26 september 2005 @ 10:59

Nazadnje prebral Hawkingovo Kratko zgodovino časa. Bral sem jo celo popotovanje, kljub njenim malo številčnim stranem.
doT_ax

Kraj: tukaj

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Torek 11 oktober 2005 @ 12:23

Nazadnje sem prebrala Jeniffer Crusie- Spletke...tak v easy roman ampak z zelo dobrimi dialogi in karakterji...sem se na glas zacela smejat pr enih scenah :mrgreen:
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a bejba » Torek 11 oktober 2005 @ 13:02

Jst sm se pa spravla na Brazil LonlyPlaneta :mrgreen:
bejba

Kraj: po srcu lublan?anka

OdgovorNapisal/-a frrrr » Torek 11 oktober 2005 @ 20:48

nazadnje prebrala Nadrjeni gospod Ripley

sedaj berem Igra na tujem polju
frrrr

Naslednja