Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

ŽIŽI išče nov dom

Mi o sebi in ljudeh okoli nas, kultura, umetnost, znanost, religija

ÂŽIÂŽI išče nov dom

OdgovorNapisal/-a vella » Nedelja 27 april 2008 @ 23:32

Hello, hello!

Včeraj se je po Ljubljani sama samcata potepala mala štirinožna kepa. Trenutno je v mojem varstvu in se pridno uči pasjega bontona in manir od svoje starejše prijateljice, Asje. Na žalost pri meni ne more ostati, torej ji je potrebno poiskati nov, pravi dom.
Mladiček je star (moja ocena) približno mesec dni in pol, izgleda zelo zdravo. V sebi nosi navdih kraškega ovčarja, vendar je najverjetneje - mešanček. Ima močne tačke, karakter pa... osupljiv! Je zelo zvedava, pogumna, igriva, živahna. Zna se postaviti zase in se oglaša kot tasmanski vrag, ko ji nekaj ne ustreza. Odsvetovala bi jo družini z majhnimi otroci, saj zelo rada grize, njeni zobki pa bodejo kot šivanke... Ampak večjega problema ob pravilni vzgoji to ne bi smelo predstavljati.

Vse vas prosim za pomoč pri iskanju pravega doma zanjo, prepričana sem, da bo nekomu odlična družba! Tak mladiček potrebuje veliko pozornosti in nežnosti, predvsem pa odgovorne vzgoje!

Če je torej kdo zagotovo prepričan, da pozna naslov za PRAVI dom male Žiži (hehe, samo predlog:)) naj stopi z mano v stik po mailu: irena.evacic@gmail.com ali telefonu: 040 276 546 (Irena).

Lep pozdrav!

Irena

p.s. V kolikor do torka 29.4. zvečer, ne bo nobenega odgovora, potuje Žiži v sredo zjutraj v zavetišče Gmajnice.

in še tole - oddam jo le na priporočilo nekoga, ki ga poznam osebno.

fotke male Žiži:

Slika
Slika
Slika
Slika
vella

Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Ponedeljek 28 april 2008 @ 8:28

Ja ful je modelka :D pa jutr se bo pr meni čuvala, če bi si jo kdo rad od blizu pogledal :D
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a RiLe » Ponedeljek 28 april 2008 @ 12:08

haha to ma irena plan da se bo pri tebi "čuvala" pol se bo pa kr pri tebi "pozabila" :)
RiLe
Mali študent

OdgovorNapisal/-a vella » Ponedeljek 28 april 2008 @ 12:11

pssssssssssst, pa ne to naglas no! :wink:
vella

Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Četrtek 01 maj 2008 @ 22:55

No, da boste na tekocem..velli evil plan, da bi Žiži pr men ostala ni uspel. Je pa našla novga (upajmo da dobrega) lastnika :)
IsKrIcA

Vrni se na ČLOVEK

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov