Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Služba

Mi o sebi in ljudeh okoli nas, kultura, umetnost, znanost, religija

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Sreda 06 februar 2008 @ 8:49

Ok, če pa pogledamo z druge strani bi blo pa dobr videt kakšne službe si izbiraš...ker, če je to pakiranje v skladiscu pol pač res ne morš pričakovat izzivov.
Drgač se pa tud jaz bojim tega, da se bom nekje obstala k mi bo dolgčas in bom prov čutla kako se mi možganske celice ena za drugo ugašajo...
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kaya » Sreda 06 februar 2008 @ 11:30

marketing, trženje, korporativno komuniciranje, whatever u call it... Pa vidim tudi pri tistih ki so že po n*10 let tam zaposleni da delajo eno in isto skoraj cel čas. Pa dobro, oni si najdejo izzive med sabo, kar je pomoje posledica dolgčasa :D Non stop se mora nekoga podjebavat, nekateri pa so na delovnem mestu samo zato da imamo manjšo statistiko brezposelnosti. V glavnem nihče nima takega ali toliko dela, da bi lahko bil vsaj tistih 6/8 ur zaposlen. Pa tega nisem samo v eni firmi doživela. Glavni izziv je bil do zdaj to, kako v nemogočih rokih nekaj narest, ker drugi pred tabo ne naredijo svojega dela. Ja zgleda me mal kriza daje, 4. letnik pa to :smeh:
kaya

OdgovorNapisal/-a Firbec » Sreda 06 februar 2008 @ 14:22

Tle na Simobilu večinoma uživam, čeprav pridejo trenutki, ko mi gre vse na k***c. (Trenutki, ko pride do kakšnega masovnega problema, pa je treba klicat sem ter tja, (pre)poslati "taužnt" mejlov, gledat in izvajat razne hitre procedure ipd..)
Sam tkole, ko sm kak dan frej (al zarad obveznosti al pa čist tko), kr mau pogrešam šiht in folk. Lahk rečm, da mam vredu sodelavce...seveda je pa normalno, da ma VSAK kdaj slab dan, pa je razpištoljen... :mrgreen: :lol:
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a Tody » Sreda 06 februar 2008 @ 21:10

Služba se menja :8)

Kaya če maš kak možganski cikl preveč, te lahko mi na študentariji zaposlimo :D

Veš kok stvari mamo v planu pa nobenga, ki bi jih raziskal in naredil :D
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a sunshine » Četrtek 20 marec 2008 @ 13:42

Zadnje čase vedno bolj razmišljam, da bi si službo poiskala v tujini. Na žalost me pogodba veže do 2010. Mogoče mi uspe šefe prepričat, da me kam pošljejo.
sunshine

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Četrtek 20 marec 2008 @ 18:20

Jaz sem pa zdaj 100% prepričan, da odidem za 1 leto v tujino. Službe tukaj ne bom iskal, ker točno še ne vem kaj naj iščem.
Haselnuss

Kraj: Menges, Slovenija

OdgovorNapisal/-a Firbec » Petek 21 marec 2008 @ 1:25

Trenutno kaže, da bom lahko nadaljeval z delom tudi po izteku prakse. Vsekakor dobra novica zame.
Interes imam, delovno vnemo tudi, željo po novem znanju in napredku tudi...
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Sobota 21 marec 2009 @ 19:43

Zdele bo ze vec kot pol leta, kar sem redno zaposlen. Sicer sluzba ni tisto kar si zelim pocet, ampak se da zelo hitro napredovat do moje sanjske sluzbe. tko da bom najbrz tukaj se 1 leto. Ce se nic ne zgodi, pa domov v podalpski raj.
Haselnuss

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Sreda 08 julij 2009 @ 19:49

Haselnuss napisal/-a:Zdele bo ze vec kot pol leta, kar sem redno zaposlen. Sicer sluzba ni tisto kar si zelim pocet, ampak se da zelo hitro napredovat do moje sanjske sluzbe. tko da bom najbrz tukaj se 1 leto. Ce se nic ne zgodi, pa domov v podalpski raj.

No s podalpskim rajem ne bo nič kokr jaz vem. Kaj pa naoredovanje?
IsKrIcA

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Sreda 08 julij 2009 @ 21:47

Hja, podalpski raj se je izkazal za preveč slovenskega :)

Naslednji teden dobim pogodbo za nedoločen čas, sem pa stalno na preži za nove priložnosti znotraj dosedanje firme. Pa našel sem precej drugih priložnosti v drugih multinacionalkah, kjer iščejo znanje slovenščine in ostalih jugo jezikov. Bom videl kaj se bo zgodilo v naslednje pol leta. Je pa precej verjetnosti, da me letos skoraj zagotovo še ne bo domov. Pa še zrihtal sem si mentorja, da me bo malo brcal pri dodatnih izobraževanjih. Se nekaj dogaja, se.
Haselnuss

OdgovorNapisal/-a Colt » Nedelja 29 november 2009 @ 10:17

kaya napisal/-a:ali je tu kdo, že dalj časa redno zaposlen, da razblini ali potrdi moje strahove :D me namreč muči, kako zdržijo ljudje po toliko časa na enem delovnem mestu, ali se preprosto vdajo v usodo?

:) Hja...osebno mam redne delovne dobe ene 10 let, od tega zadnjih 8 let na enem delavnem mestu. No, sicer sem šel delat honorarno takoj po OŠ, ampak tega ne štejem. Veš kako je...meni osebno nikol ni dolgčas, pa sem že 8 let na skoraj enakem delavnem mestu. Ker so vsak dan novi izzivi, novi roki, novi materiali, novi sistemi...in se velikokrat zgodi da ne morem verjet ko je ura že dve popoldan recimo.

Kaj pa vem, moras se sam pobrigat da ne otopiš, da se razvijaš, da se venomer izpopolnjuješ, učiš...

Grega
Colt

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Torek 20 april 2010 @ 20:21

To se strinjam, da morš sam poskrbet za razvijanje in izpopolnjevanje je pa res, da če te služba oz. delodajalec pri tem ne podpira je stvar precej težka.
Jaz bom imela pa kmalu 2 leti delovne dobe na istem delovnem mestu...pfuuu kok gre hitr. :shock:
IsKrIcA

OdgovorNapisal/-a Tody » Ponedeljek 26 april 2010 @ 11:17

jest mam tud mravljince :D

Gremo delat tud kej bolj zanimivga ane ? :)
Tody

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Torek 25 maj 2010 @ 11:10

Tody napisal/-a:jest mam tud mravljince :D

Gremo delat tud kej bolj zanimivga ane ? :)

A že kej gledaš okrog? :)
IsKrIcA

OdgovorNapisal/-a Tody » Torek 25 maj 2010 @ 23:13

mravljinci so šli spat :)

Po 14 dnevenem premisleku mi je tkole čist cool :) Potem ko se bo kdo več pisal Todorovič bom premislil o nadaljnih korakih.
Tody

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na ČLOVEK

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost