Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Služba

Mi o sebi in ljudeh okoli nas, kultura, umetnost, znanost, religija

Služba

OdgovorNapisal/-a Tody » Četrtek 29 marec 2007 @ 17:09

Hey !

Sem zdele razmišljal... Ali sem preveč optimista da pričakujem službo v kateri bom dejansko užival ? Recimor da v 80 % vem kako in kaj ampak trenutno se še ni pokazala prava priložnost, vem da v vsaki bodo bile pizdarije ampak... danes si bi skor raje prerezal žile kot pa šel v službo (v kateri mi sicer ni nič hudega ampak mi ful ni všeč) sicer zadeva dost na študentski bazi ampak vseeno... Da se bi vsak dan zbujal z tem filingom nevem...
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a ABBA » Četrtek 29 marec 2007 @ 17:23

Vse je odvisno v kakšen tim ljudi padeš. Jz mam trenutno okoli sebe super ljudi, ki z mano delajo. Kadarkoli stopim v pisarno se neki zafrkavajo, potem se še jz vklopim in potem se režimo. Je res, da sem tam šele 1 mesec, ampak tudi tako so mi rekli, da je vzdušje dokaj sproščeno. Seveda, ko je čas za delo delamo, ampak občasno nekdo kaj "butne" in potem se smejimo.
ABBA

OdgovorNapisal/-a charlli » Četrtek 29 marec 2007 @ 23:11

Da se ne bi vsak dan zbujal s tem filingom je dost važno od tebe, sploh zdej ko si v obdobju ko lahko sam postaviš temelje za svoje nadaljne življenje. Treba se je iskat in najti tisto kar te bo veselilo v začetku kot tudi čez 30 let. Naivno je pričakovat, da bo to z istim entuzijazmom, bo pa vseen nekaj volje ostal.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Petek 30 marec 2007 @ 8:54

"Če želiš biti srečen eno leto, zadeni na loteriji...če žečiš biti srečen 30 let, imej rad tisto kar počneš."

Jaz mislm, da se da najt službo ki ti ustreza in ki jo boš rad opravljal, jaz definitivno mislm delat na tem, ker vem kako je k ti mori it v službo pa upaš da je bo čimprej konc. In nikakor ne mislm tko živet cel lajf...sj ne rečem da bom čez 15 let skakala od veselja k bom šla v službo ampak vsaj odpora pa zihr ne bi smel bit, ker to ne vpliva dobr nate pa na tvojo psiho.
Sicer pa sj, službe se da menjat...ljudje se z leti spreminjamo in imamo drugačne prioritete...tko da lahko da bom zdj našla idelano službo zame v tem trenutku in naslednjih parih letih, potem pa se bojo moje želje spremenile in bom našla novo idelano službo zame.
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Deika » Sreda 23 maj 2007 @ 11:40

Jaz tudi pričakujem, da bom z veseljem hodila v službo - ko bo pač čas za to :) Zato sem tudi pustila gradbeništvo, ker se nikakor nisem vidla tam... Se mi zdi, da sem zdaj na dokaj pravi poti, saj me poučevanje veseli, pa mislim, da bi se kar znašla z otroci.
Sem pa ziher, da ti tudi sanjsko službo lahko uniči šef ali kolektiv, ki je vse prej kot sanjski - ni važno kje si, važno je s kom si in mislim, da to velja tudi za delovno okolje.
Sama se načeloma trudim vzdrževat neko dobro vzdušje s sodelavci, samo kaj če niso vsi takšni kot jaz in se pol začnejo zaletavat v tebe in kar naprej srat po glavi.
Itak je najlepše, če si sam svoj šef.
Deika

Kraj: GR - Prtoro?

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Četrtek 16 avgust 2007 @ 7:46

No zdj me prov zanima, grem delat neki kr hocm...bomo vidl kaj bo iz tega. No ja sj odvisno je se od drugih faktorjev kok uzivas v sluzbi ampak vseeno se mi zdi zlo pomembno da najdes kaj rad pocnes.

Drugace pa se vedno lahko recimo ustanovis svoje podjetje, ce imas nek pogled na stvari kakrsnega mogoce drugi nimajo in ce zelis ustvariti nekaj novega in nekaj kar je tvoje.
IsKrIcA

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Četrtek 16 avgust 2007 @ 10:25

Jaz delam 6h na dan. Definicija "delati" je zelo siroka v tej sluzbi :D
Haselnuss

Kraj: Menges, Slovenija

OdgovorNapisal/-a sunshine » Ponedeljek 15 oktober 2007 @ 17:55

Če ti služba ni všeč, potem jo opravljaš, če je to nuja zaradi preživetja. Vmes si pa drugo najdeš, če imaš srečo. Če ne, pa jo opravljaš 8 ur na dan in potem pozabiš nanjo, če lahko.
sunshine

Re: Služba

OdgovorNapisal/-a bejba » Ponedeljek 05 november 2007 @ 16:29

Tody napisal/-a:Ali sem preveč optimista da pričakujem službo v kateri bom dejansko užival ?

Tods, jst sm dubla sanjsko službo oz. področje, ki me veseli, kolektiv za katerega bi dala roko v ogenj, da vseh ostalih plusov ne naštevam, pa se še vedno kdaj zbudim...npr. danes in si rečem, joj zakaj danes nisem bolana, da bi bila doma.

Samo to so tisti trenutki, pri meni zna bit tudi obdobje, ki pač pride in mine....tko da bodi optimističen, namreč tisto kar si boš želel boš že najdu...1x :D
bejba

Kraj: po srcu lublan?anka

OdgovorNapisal/-a Firbec » Torek 06 november 2007 @ 0:30

Tody, pridi k nam v OMC, rabmo compmajstra, da namo skoz enga dost tečnga klical. :wink: :D
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a Tody » Torek 06 november 2007 @ 0:34

Z veseljem ampak si malce falil kaj bi rad delal v življenju :) Računalnike popravljam že zdaj :)
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a Firbec » Torek 06 november 2007 @ 0:42

Ah, sem pa tja bi kej poštimu, ostal cajt pa biu v 4. štuku, pa pasu oči na bejbah. :D :D
Firbec
Neukročeni 1

Re: Služba

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Sreda 07 november 2007 @ 9:06

bejba napisal/-a:
Tody napisal/-a:Ali sem preveč optimista da pričakujem službo v kateri bom dejansko užival ?

Tods, jst sm dubla sanjsko službo oz. področje, ki me veseli, kolektiv za katerega bi dala roko v ogenj, da vseh ostalih plusov ne naštevam, pa se še vedno kdaj zbudim...npr. danes in si rečem, joj zakaj danes nisem bolana, da bi bila doma.

Samo to so tisti trenutki, pri meni zna bit tudi obdobje, ki pač pride in mine....tko da bodi optimističen, namreč tisto kar si boš želel boš že najdu...1x :D

To je po moje čist človeško..k se zjutr zagledaš v deževno jutro pa morš ven iz tople in udobne postelje pa si misliš, jaz bi bil rajš doma.

Jaz morm zaenkrat rečt, da je moja nova služba super..bomo pa videli naprej, ker v ponedeljek bo še par stvari jasnih...
IsKrIcA

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Sreda 07 november 2007 @ 18:38

Jaz itak že kr neki casa vec ne premislujem, da bi bil na drugi rok zaposlen v Sloveniji. Ce pa slucajno ostanem v Sloveniji pa bom jaz druge zaposljeval.
Haselnuss

Kraj: Menges, Slovenija

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Sreda 07 november 2007 @ 20:14

Bit sam svoj šef, to je edino pomembno kar se mene tiče in k temu bo tut usmerjeno moje "iskanje službe", če lahko v tem primeru sploh temu tko rečemo.
TorcidaST

Naslednja

Vrni se na ČLOVEK

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost