Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Kolumne

Obvestila in vaše kritike ter pohvale o portalu in njegovih vsebinah

OdgovorNapisal/-a vella » Sreda 24 januar 2007 @ 20:19

TeaBag - kdaj bo prva objava?
vella

Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a Firbec » Sreda 24 januar 2007 @ 20:26

Ima kolumnist na forumu možnost moderiranja?

Ne sprašujem zaradi sebe, temveč zato, da se bom (manj) čudil, če/ko bo šlo s posti kaj narobe.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a Jolly » Sreda 24 januar 2007 @ 20:37

Fetek meni se zdi da si ti malce ljubosumen na kolicino pozornosti ki jo dobiva vreckica. Kaj te pa tako moti ce pise kolumno? In zakaj bi imel moznost moderiranja? To je cisto drugo delo kot pisanje kolumen.

(in res mi ni treba napisati da nisi ljubosumen, ker je tako ali tako samoumevno da bos to zanikal).

In ce se bos manj cudil TI, potem sprasujes zaradi SEBE.

asocialen.press
Jolly

Kraj: Dom?ale

OdgovorNapisal/-a MysT|cA » Sreda 24 januar 2007 @ 20:46

caki caki jolly po cem pa sklepas da ma teabag pozornost tle? :smeh: dosezek bi bil recimo, dejte si zamislt, da bi se o njem govoril ceprov on ne bi cel tedn al pa se dlje napisu ksnga posta (bog nedaj da se to zgodi :!: :smeh: )... ko bo to dosegu, pol bom js tkole :bela:
MysT|cA

OdgovorNapisal/-a cbelca » Sreda 24 januar 2007 @ 20:50

nc, js pravim, na teabag in fetk napiseta kolumno in naj urednica presodi ce je za ktera objavo ;)
cbelca

Kraj: podpohorski travniki

OdgovorNapisal/-a Firbec » Sreda 24 januar 2007 @ 20:55

Jolly napisal/-a:Fetek meni se zdi da si ti malce ljubosumen na kolicino pozornosti ki jo dobiva vreckica.

In pri tem tvojem sumu bo tudi ostalo. Pa ne zato, ker bi zainat zanikal, temveč, ker mu nimam kaj zavidat. Ampak glede na to, da tipa ne maram (in imam dobre razloge zato), me je upravičeno zanimalo, če sta ti dve funkciji povezani.

Jolly napisal/-a:Kaj te pa tako moti ce pise kolumno?

Moti me nič. Sem pa mnenja, da bi njegov vidik dogodkov (močno) odstopal od pogleda mnogih, zaradi česar bi težko bil objektiven.

Jolly napisal/-a:In zakaj bi imel moznost moderiranja?

Beri prvi odgovor.

Jolly napisal/-a:(in res mi ni treba napisati da nisi ljubosumen, ker je tako ali tako samoumevno da bos to zanikal).

Objektivno normalno, da sem zanikal. Ker ni res.

Jolly napisal/-a:In ce se bos manj cudil TI, potem sprasujes zaradi SEBE.

Mišljeno je bilo zaradi funkcije moderiranja, da ne bi kdo od vas pomislil, da si želim kake vidne vloge na portalu.
Kdo se je zdaj nepremišljeno odzval, ha? Jaz ne. Ostaneš ti.

SOCIALEN.PRESS
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a Bure » Sreda 24 januar 2007 @ 20:57

FE_TK_buonoio napisal/-a:
Bure napisal/-a:urednica se bo že odzvala, ko bo seznanjena s tem in ne presojaj ljudi, ki jih ne poznaš, in ne veš kaj še počnejo poleg urejanja Študentarije
In kdo si ti, da mi boš govoril, o čem, kdaj in zakaj bom presojal? Lahko rečeš, da se motim, to je pa tudi vse.

Sicer pa, kako si lahko (tako) prepričan, da nimam dobrega vzroka za svoje kritike? Yeah, Študentarija is my life. :shock:

in kdo si ti da boš presojal kaj dela urednica in kdo si ti da napadaš ljudi kr tko k maš 5 minut cajta, pa kaj se umešavaš v stvari, ki se te ne tičejo

no če maš razlog za ˝utemeljene˝ kritike mi ga prosim pojasni, da bom jz, en navadn debilček Bure vedu zakaj se vsemogočni FE_TK... tako utemeljeno pritožuje
Bure

Kraj: Jamaica

OdgovorNapisal/-a MysT|cA » Sreda 24 januar 2007 @ 21:03

joj dejte no nehat se kregat ce ne bom svoje igracke pobrala vn iz tega peskovnika :smeh: :smeh:

cbelca dobra ideja, js bi sla se mau blj v extreme - naj jo skupi napiseta, se bosta drug od druzga kej naucila, pa se prsiljena bosta v skupno delo, kar ju bo zblizalo.

iluzije . press
MysT|cA

OdgovorNapisal/-a Jolly » Sreda 24 januar 2007 @ 21:07

Fetek si vesel ker si mi napisal par nesmiselnih stavkov, ki mi nic ne pomenijo? Ti se kar buni o vsem, konec koncev bo o kolumni odlocila urednica o moderiranju pa kdo drug. Mogoce celo jaz :wink: Ampak si mi pa potrdil moje sume.

O neprimernem odzivanju pa ne bi. Saj si ga dovolj ze sam pokazal na forumu s svojim pisanjem. Mene pa zabava.

Zdaj pa prosim, da se nadaljuje debata o kolumnah in ne o tem kdo je ne bi smel pisati. Ker karkoli ki bo izven tega bom jaz osebno brisala.

Da pa me ne bi seveda kdo obtozil, da zakljucujem debato, vabim naslednjega, ki zeli replicirati na kateri koli post, ki je nastal na podlagi fetkovega pritozevanja, da odpre posebno temo - naslov po izbiri (seveda v mejah normale).

Lupcka, mejte se radi pa ne se razburjat.
Jolly

Kraj: Dom?ale

OdgovorNapisal/-a cbelca » Sreda 24 januar 2007 @ 21:08

MysT|cA napisal/-a:joj dejte no nehat se kregat ce ne bom svoje igracke pobrala vn iz tega peskovnika :smeh: :smeh:

cbelca dobra ideja, js bi sla se mau blj v extreme - naj jo skupi napiseta, se bosta drug od druzga kej naucila, pa se prsiljena bosta v skupno delo, kar ju bo zblizalo.

iluzije . press

:smeh: to sem misla tud js napisat, pa sem se bala odziva :evil:
cbelca

Kraj: podpohorski travniki

OdgovorNapisal/-a TeaBag » Sreda 24 januar 2007 @ 22:47

ABBA napisal/-a:
MysT|cA napisal/-a:ze mamo dva paradna konja... al pa sam konja... whatever, im lost :roll:

HAHAHAHA, ma MysT|cA svaka ti čast za tole izjavo... hahaha.

Ne razumem kako se nekdo lahko heca s takim komentarjem, kjer se ni nič za hecat. A zdej pripada mistici "svaka čast" za tisti komentar ali ne. V primeru da si se hecala, ji ne pripada. Torej objavljanje posta nima nobenega smisla. V primeru da ji pripada, pa je nadaljevanje posta nesmiselno. Hmmm :wink:

Sicer pa me veseli da te zabavajo take enolončnice kot je zgornja, saj višje oblike humorja najbrž ne razumeš. :kadilec:
TeaBag

OdgovorNapisal/-a charlli » Sreda 24 januar 2007 @ 22:54

Jolly napisal/-a:Fetek meni se zdi da si ti malce ljubosumen na kolicino pozornosti ki jo dobiva vreckica.

In pri tem tvojem sumu bo tudi ostalo. Pa ne zato, ker bi zainat zanikal, temveč, ker mu nimam kaj zavidat. Ampak glede na to, da tipa ne maram (in imam dobre razloge zato), me je upravičeno zanimalo, če sta ti dve funkciji povezani.

Vsaka funkcija na portalu je točno definirana in če si pisec kolumn še ne pomeni, da nosiš ''šefom'' jutranjo kavo.

Jolly napisal/-a:Kaj te pa tako moti ce pise kolumno?

Moti me nič. Sem pa mnenja, da bi njegov vidik dogodkov (močno) odstopal od pogleda mnogih, zaradi česar bi težko bil objektiven.

Kolumna je objektiven pogled pisca. Lahko se strinjaš z njim in mu ZSjaš hvalospeve, lahko te pa iritira in ga v tem primeru:
- bereš, grizeš nohte in komentiraš vsako njegovo besedo
- ne bereš in si vesel še naprej

Še enkrat, urednica bo na podlagi njenih kriterijev določila za novo kolumno, zato se ne vmešavajmo v njeno delo.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a TeaBag » Sreda 24 januar 2007 @ 23:03

Erm, Charlli, verjetno si mislil SUBJEKTIVEN pogled pisca :8)
TeaBag

OdgovorNapisal/-a ABBA » Sreda 24 januar 2007 @ 23:07

TeaBag napisal/-a:
ABBA napisal/-a:
MysT|cA napisal/-a:ze mamo dva paradna konja... al pa sam konja... whatever, im lost :roll:

Ne razumem kako se nekdo lahko heca s takim komentarjem, kjer se ni nič za hecat. A zdej pripada mistici "svaka čast" za tisti komentar ali ne. V primeru da si se hecala, ji ne pripada. Torej objavljanje posta nima nobenega smisla. V primeru da ji pripada, pa je nadaljevanje posta nesmiselno. Hmmm :wink:

Sicer pa me veseli da te zabavajo take enolončnice kot je zgornja, saj višje oblike humorja najbrž ne razumeš. :kadilec:

Teabag, že dolgo se mi smiliš. Ne vem če si ugotovil, ampak ne reagiram več na tvoje poste (razen zdej na tega), ker mi se s takim primitivcem res ne da kregat.

In toliko o moji inteligenci - vsak tvoj post je: "Ne pa ne, to ni res, JZ MA PROU. TI NIMAŠ POJMA KAJ JE DOBER HUMOR. TI SI IDIOT. TI SI DEBIL. TI SI NEINTELIGENTEN. " Tvoje komuniciranje je res na vrhunskem nivoju inteligence. Zdej me se pa okani čovječe.
ABBA

OdgovorNapisal/-a MysT|cA » Sreda 24 januar 2007 @ 23:09

TeaBag napisal/-a:
ABBA napisal/-a:

tibag, a b se rad kregu? tepu? pust abbo pri miru, ce mas zeljo za stresanje slabe volje, jo dej nad mano! :smeh: (abba si ne zasluz tvojga lajanja, k je prevec super deklca :) )

prosim, izdaj nam malo tvoje visje oblike humorja. mogoce se ga naucimo vsaj kancek in potem bo ta forum neprimerljiv z drugimi, pokal bo od izvirnosti, smeha, inovativnega humorja itd :)
MysT|cA

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na PORTAL

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost