Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Vaš portal

Obvestila in vaše kritike ter pohvale o portalu in njegovih vsebinah

OdgovorNapisal/-a Firbec » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 19:48

charlli, koj k***c mi boš ti pravil, kaj me ima pravico zanimati?! Zanima me lahko VSE, kaj bom izvedel, je pa drugo.

In da VSI (ja, poudarek je na tej preprosti besedi), ki niso forumsko aktivni, drugače sodelujejo na portalu, je iluzija. Še Mobisux, ki je mnogo bolj prepoznaven od Študentarije, ima težave s tovrstnim folkom, pa naj jih ne bi bilo tukaj...?

charli, najbolje, da ti ignoriraš mene, jaz bom tebe, pa bo mir. Imava očitno oba tako mentaliteto, da se ne pustiva j***t v glavo...

TorcidaST, taka sprememba bi bila lepotne narave.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 19:57

FE_TK tebi je res dolgčas. Nihče ni rekel, da VSI sodelujejo, niti da 97,67% sodeluje, rekli smo da jih veliko sodeluje, ker jih več bere kolumne kot forum, ker jih nešteto več gleda galerije kot bere forum, ker jih več bere celo sam infoservis kot bere forum. In zaradi tega nima smisla ločevati foruma od drugih zadev, ker gre za enega slabše obiskanih servisov.

In kaj če recimo 75% tistih, ki ne sodelujejo na forumu, sodelujejo na portalu? A zdaj spremenimo bazo, za kar bomo porabili ogromno časa in morebiti tudi denarja, zato da bo 75% nickov obarvanih z roza, medtem ko bo ostalih 25% ki ne sodelujejo na portalu rumeni? Seveda imamo potem še temnozelene - tiste ki sodelujejo na forumu.

Hočem reči - za tako spremembo bi bilo potrebno vložiti preveč sredstev in dobili bi premalo konkretnih rezultatov, saj tega verjetno niti nihče razen tebe ne bi opazil. Ta čas bomo raje vložili v sam marketing oz. nalaganje zapiskov in iskanje novih zaposlenih, saj bodo rezultati tega veliko bolj uporabni in tudi vidni.
Zadnjič spremenil TorcidaST, dne Ponedeljek 02 julij 2007 @ 20:00, skupaj popravljeno 1 krat.
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a charlli » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 19:58

FE_TK_buonoio napisal/-a:In da VSI (ja, poudarek je na tej preprosti besedi), ki niso forumsko aktivni, drugače sodelujejo na portalu, je iluzija.

Človek, se zavedaš da LAŽEŠ, lepo te prosim, jaz res ne vem koga ti želiš še prepričati, kdo je rekel, da VSI. Niti nimaš nekih osnovnih podatkov gledanosti in obiskanosti in nam zatrjuješ nekaj o čemer nimaš pojma. Se sploh zavedaš kako pada tvoja kredibilnost na tem forumu!

FE_TK_buonoio napisal/-a:Še Mobisux, ki je mnogo bolj prepoznaven od Študentarije, ima težave s tovrstnim folkom, pa naj jih ne bi bilo tukaj...?

In kaj poleg foruma tam še ponujajo?

FE_TK_buonoio napisal/-a:charli, najbolje, da ti ignoriraš mene, jaz bom tebe, pa bo mir. Imava očitno oba tako mentaliteto, da se ne pustiva j***t v glavo...

Prvo, 98% kar je bilo napisanega s tvoje strani na tem forumu je zame bedarija. Moja čisto povsem legitimna pravica, da se ne strinjam in tvoja, da imaš tako mišljenje, ali pa da se ne strinjaš z mojim. Ne boš pa jebal celotne ekipe v glavo in tega, kar delamo, da bo vsem lepo! Ne boš, pa če se na glavo postaviš. V vsem tem času nisi dal konkretne spremembe, ki si jo obljubljal in s tem, da bi ti delil uporabnik si pokazal, da si NESPOSOBEN v tem! In lahko si prepričan, da bi ti ta projekt vodil bolje, lepše, uspešneje, ampak ti bom to iluzijo zdaj zrušil, ker nisi mogel enega pametnega predloga podati v tem času, kaj bi ti izboljšal. Dokazal pa si tudi, da o marketingu, samopromociji in prilagajanju NIMAŠ BLAGE VEZE. Torej, če želiš, te na vseh drugih temah pustim na miru, ampak, če si drzneš komentirati moje delo in delo moje ekipe je moja dolžnost povedati svoje!
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 20:04

Tokrat se bom postavil na charllijevo stran, ker dejansko mislim, da si s tem, ko en teden govoriš da ti je glavni meni super, naslednji teden pa da bi ga bilo treba zamenjati zgubil precej kredibilnosti, nato pa si s predlogi o delitvah uporabnikov in ločevanjem baze pokazal, da pravzaprav ne veš veliko o vodenju enega takega velikega projekta in da bi sam po 2 letih delovanja verjetno še vedno bil izgubljen, ker bi na forumu čačkal in spreminjal barvo nickom in avatarjem, medtem ko je naš cilj veliko bolj obširen in se je tudi že začel uveljavljati. Zato ti predlagam, da v bodoče daješ predloge, ki se tičejo bolj foruma, saj vidim da je bolj to tvoja "specializacija" ampak moraš imeti na umu, da imamo še veliko več pomembnih stvari od tega, da ločujemo uporabnike in parkrat letno spreminjamo izgled menija. Enostavno ni mogoče, da nekomu padajoči meni najprej ni všeč in mu je všeč obstoječi, nato pa čez pol leta trdi obratno. Izgled portala pač ne moremo prilagajati takim željam, ker bi to pomenilo, da lahko plačujemo osebo, ki bo 24 ur na dan spreminjala izgled portala. Zavzemamo se za rešitve, ki lahko konkretno pomagajo našim uporabnikom in so za njih UPORABNE.
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a Firbec » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 20:06

charlli, pričakovan odziv. Tako dolgočasno predvidljiv si. Obnašaš se pa točno na ta način, ki ga očitaš meni.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a charlli » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 20:08

FE_TK_buonoio napisal/-a:charlli, pričakovan odziv. Tako dolgočasno predvidljiv si. Pa točno to, kar očitaš meni.

Takoj ko napišeš manj kot stavek, dva, vem da si ostal brez odgovora. Sej ne, da takrat ko napišeš več poveč kaj pametnega. Torej, še enkrat, na obljubo, da boš podal konkretne pripombe si prišel z idejo o ločevanju uporabnikov. Hvala za tvoj predlog, ki je predvsem beden in siromašen.

Lep pozdrav.
Zadnjič spremenil charlli, dne Ponedeljek 02 julij 2007 @ 20:09, skupaj popravljeno 1 krat.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 20:09

Hehe še dobro da tudi ne spreminja menija in baze vsak dan, ker pol bi pa jst živce zgubu :8)
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a charlli » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 20:12

TorcidaST napisal/-a:Hehe še dobro da tudi ne spreminja menija in baze vsak dan, ker pol bi pa jst živce zgubu :8)

No, če bi se vsakega predloga brez analiziranja lotili potem bi to nekako počeli. In se ukvarjali z gumbki za blokiranje TeaBafa in charllija. :D
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 20:14

Tvoj bi bil rjav, ker ti hkrati tudi bereš kolumne. In če pomešaš barvo gumbka od foruma, ki je siv in barvo kolumen, ki so svetlo zelene dobiš tako grdo rjavo... No dovolj šale pa brez zamer sam mi je smešno :D
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a Tody » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 22:44

Okey nisem šel vsega brat ampak FETEK kaj zaboga ti ni jasno ?

ČE hočeš zvedit trenutne uporabnike gor na forumu jih imaš na prvi strani foruma vspoodi.

Če bi rad sortiral po aktivnosti imaš to med SEZNAMI ČLANOV sortiraj padajoče po prispevkih. ČE bi rad sortiral po Š točkah tudi tam najdeš to.

Če bi rabil kako drugo informacijo o obiskanosti servisov ti bomo ustregli...

Glede na to da ma domena www.studentarija.net 300 ljudi obiska na dan ta folk mora NEKAJ počet, google in njegov google analyitcs so pa hudo poskbel da ne štejejo robotov in podobnih stvari v obisk.
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 22:57

Tody napisal/-a:Glede na to da ma domena www.studentarija.net 300 ljudi obiska na dan ta folk mora NEKAJ počet, google in njegov google analyitcs so pa hudo poskbel da ne štejejo robotov in podobnih stvari v obisk.

300 ljudi na slab dan :wink:
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Torek 03 julij 2007 @ 1:50

To je cca 300 ljudi vec, kot jih ima FETK na svoji strani :smeh:

In tudi meni ni jasno, zakaj bi brisali iz baze vse, ki imajo 0 objav na forumu. Tako jim avtomaticno onemogocis dostop do bilokatere storitve portala.

------ izbrisan zadnji del sporočila, ki se ne nanaša na naslov topica --------

TorcidaST
Haselnuss

Kraj: Menges, Slovenija

OdgovorNapisal/-a Firbec » Torek 03 julij 2007 @ 13:37

------ IZBRISANO --------

Vrnite se na temo o portalu in nehajte se kregat kdo ima daljšega. Vsak naslednji post, ki ne bo v skladu z naslovom teme bo izbrisan.

TorcidaST

Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a gobanovec » Torek 03 julij 2007 @ 14:25

Jaz velikokrat zgolj berem forum in pogledam galerijo. Mam tezave z netom in ko dela prej pogledam druge stvari. Pol sem pa malkrat tuki pa bi mogu velik prebrat pa napisat, tko da za to mi zmanka casa. Ta portal je men zlo zanimiv. Se vidi da se trudjo nam dat cim vec info. Zasnova je men cist dobra. Jaz bi premaknil na prvi strani zadnje objave na forumu na vrh strani. Tko tud tisti, ki ne gledajo foruma bi jim bolj v oci padlo.
gobanovec

OdgovorNapisal/-a charlli » Četrtek 19 julij 2007 @ 18:27

Vaš portal je bil eden izmed medijskih partnerjev Rock Otočca za kar gre zahvala celotni ekipi za požrtvovalno delo in priprave na to sodelovanje. Slike ste si verjetno že ogledali v galeriji, tukaj pa še ena izmed teh, ki so nam jih v znak zahvale poslali organizatorji Rock Otočca:

Slika

Na vašo veselje pa seveda pripravljamo kar nekaj sodelovanj in uspešnih povezovanj, eno od teh že spremljate s poletnim programom Študentarija Sommer 2007.

:studentarija:
charlli
chUnaDesign

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na PORTAL

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost