Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Vaš portal

Obvestila in vaše kritike ter pohvale o portalu in njegovih vsebinah

OdgovorNapisal/-a charlli » Petek 29 junij 2007 @ 15:18

Jaz vem Fetk, da smo mi vsi pod tvojim nivojem in to se da lepo razbrati iz tvojih postov (o precenjevanju, o nesposobnosti, nezmožnosti itn. itn.). Ekipa je vedno poudarjala, da je vsaka kritika v zvezi s portalom dobrodošla in o njej, če verjameš ali ne, vedno ekipno debatiramo. Ampak ne moremo upoštevati kot koristnen nasvet od nekoga, ki mu je danes všeč meni, jutri spet ne ali pa ki ''misli'', da je največ galerij nekih ''južnih'' izvajalcev, potem pa pritrdi, da se mu sicer ne da preverjati. Malo kredibilnosti je pa že potrebno, da te nekdo vzame zares. Ko si zapisal, da se ne misliš vključevati v konkretne zadeve, sem ti odgovoril, da tudi nisi povabljen. Konkretna zadeva, dragi Fetk je za nas dan in noč dela, preurejanja, poigravanja s sistemom, grafiko in še vsem kar spada zraven. Imamo zbranih 9 strani pripomb in želja po preureditvi in veselo čakamo še tvoje, ki jih bomo analizirali. Če pa boš spet začel o naši obupanosti, neprofesionalnosti, zgrešenosti, da bi poudaril svojo vzvišenost te pa spet ne bomo jemali resno.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a Firbec » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 17:57

charli, je fejst užitek obračanje besed? :smeh:

BTW, sem pogledal število uporabnikov. Jeboputer, dejte izbrisat folk brez postov ter take, k jih ni blo na portal že od kamene dobe.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 18:04

In zakaj bi storili kaj takega? Nikjer ne piše, da bi se ljudje na tem portalu morali oglašati na forumu, večina jih je tu zaradi zapiskov ali galerije...
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a Firbec » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 18:28

Večje, kot je število folka, bolj obremenjen je strežnik. In ne mi plozat pravljice, da vsi z 0 posti kako drugače sodelujejo na portalu. =) Če je takih 20%, je že uspeh.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a Tody » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 18:32

Fetek, ti bom reku neki kar je men reku profesor fizike:

Pomisli preden rečeš ...

Za božjo voljo no... Naredil boš elektro faks pa take klobasaš...
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a Firbec » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 18:51

Nič ne klobasam. Vsak uporabnik več pomeni večjo bazo. Večja baza, večja obremenjenost strežnika, če se ga ne nadgrajuje ali (za)menja.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a charlli » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 18:53

Fetk, sej veš da moram odgovorit, kar je v tej temi :D Registrirani člani imajo pregled nad galerijami (tisti, ki si jih ogledujejo vedo, da imamo kar nekaj ekskluzivnih in ogromno odličnih galerij za kar gre zahvala našemu uredniku in našim fotografom), registrirani člani tudi brezplačno snemajo zapiske, sodelujejo v nagradnih igrah, pri zbiranju š-točk itn. Zakaj bi ti izbrisal vsakega, ki ne piše na forumu mi nikoli ne bo jasno. Zato, da lahko rečemo, da imamo samo 20 uporabnikov, al kako? Jao meni...
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 18:58

Žal ti res lahko plozam pravljice, samo ne bom ker itak ne boš verjel. Verjetno tudi če ti predstavim statitične podatke, ki jih dnevno dobivamo in preglejujemo in na podlagi katerih lahko enostavno ocenim koliko ljudi gleda forum in koliko ljudi snema zapiske oz. preglejuje galerije mi tako in tako ne boš verjel oz. boš našel spet nekaj okoli česa se boš hotel neargumentirano sporeči, tko da se mi trenutno niti ne da...

Naj ti namignem, da je forum po obiskanosti med najmanj obiskanimi servisi na strani, tako da tvoje trditve žal "ne pijejo vodo".
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a Firbec » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 19:00

Potlej pa skušajte ločiti folk, ki je aktiven tudi na forumu od tistih, ki so "samo" drugje. (Če se da, delo z bazami mi je bilo vedno mukotrpno. :D) Zgolj zaradi preglednosti registriranega folka.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a charlli » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 19:04

Kater del ti enostavno ne razumeš. REGISTRIRAN UPORABNIK lahko:

- piše po forumu
- ocenjuje in komenitra kolumne
- glasuje za bejbo/tipa
- sodeluje v nagradnih igrah
- gleda galerije
- snema zapiske

Kaj od tega bo počel je čisto posameznikova odločitev, ne delamo razlik med uporabniki. In dej umiri se že!
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 19:09

FE_TK iz kakšnega razloga bi šli zdaj spreminjat bazo samo zato, da bi imeli po tvoje večjo preglednost. Navsezadnje bi potem morali ločiti tudi tiste, ki gledajo galerije in snemajo zapiske od tistih, ki samo snemajo zapiske in seveda bi morali oboje ločiti tudi od tistih, ki berejo in glasujejo za kolumne. Samo zakaj zaboga bi pa šli to počet pa veš verjetno samo ti. Daj mi en konkreten razlog. Nikogar od vseh dosedanjih ljudi, s katerimi sodelujemo namreč ni zanimalo kdo bere forum in kdo ne, zanima jih število registriranih ljudi in število obiskov na dan. To kaj pa kdo počne na portalu in zakaj je pa stvar vsakega posameznika. In takšne stvari, kot jih predlagaš ti bi šli počet samo zelo zdolgočaseni geeki, ki nimajo kej druzga za počet, kot da si igrajo z bazami brez kakršnegakoli razloga...
Zadnjič spremenil TorcidaST, dne Ponedeljek 02 julij 2007 @ 19:17, skupaj popravljeno 1 krat.
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a Firbec » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 19:09

Saj nisem rekel, česa kdo ne sme. Je zgolj predlog glede večje preglednosti registriranega folka.

Pa nimam se kaj umiriti, ker ne počnem ničesar slabega. Če že kdo, bi se ti moral umiriti, ker za praktično vsak predlog ali pa pripombo, ki jo napišem, lajaš kot stekel pes.

@TorcidaST: Tudi forumsko-aktiven folk (naj) bi bil posebej voden zgolj zato, ker so se iz preprostih forumov razvili različni portalni sistemi. Bolj kot kaj drugega predlog nostalgije.

Pa ne vem, čemu sedaj tako repenčenje zaradi mojih besed. Ma ka bom moral v prihodnje najprej po ZS pisati enemu od moderatorjev ali adminov, če lahko določeno zadevo objavim na forumu? :roll:

Chill out, people...
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a charlli » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 19:14

FE_TK_buonoio napisal/-a:Saj nisem rekel, česa kdo ne sme. Je zgolj predlog glede večje preglednosti registriranega folka.

Pa nimam se kaj umiriti, ker ne počnem ničesar slabega. Če že kdo, bi se ti moral umiriti, ker za praktično vsak predlog ali pa pripombo, ki jo napišem, lajaš kot stekel pes.

Ma kakšno preglednost, kaj se maš ti sploh ubadat s takimi zadevami. Lepo te prosim, več kot očitno je da v mesecu dni nisem mogel podati niti enega pametnega predloga, kaj bi spremenil in zdaj bi gospodič rad pregled nad registriranimi člani. A dej no, koji kurac tebe zanima kdo snema zapiske, kdo je aktiven na forumu ali kako drugače uporablja tale portal. Umiri se človek, nihče ti noče nič žalega, ampak v večini primerov so tvoji argumenti in pisanja ena navadna bebavost, ki pa jo ne vidiš, vedno prepričan v svoj prav. Lepo sem ti rekel, če te zanimajo statistični podatki se obrni s prošnjo na ekipo, pa ti jih posredujemo. Do takrat pa umiri hormone, živce, možgane, karkoli pač uporabljaš, ko tukaj pišeš.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a charlli » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 19:18

FE_TK_buonoio napisal/-a:Pa ne vem, čemu sedaj tako repenčenje zaradi mojih besed.

Dokler boš lagal, te bomo na to opozorili:

FE_TK_buonoio napisal/-a:In ne mi plozat pravljice, da vsi z 0 posti kako drugače sodelujejo na portalu.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Ponedeljek 02 julij 2007 @ 19:20

FE_TK_buonoio napisal/-a:Saj nisem rekel, česa kdo ne sme. Je zgolj predlog glede večje preglednosti registriranega folka.

@TorcidaST: Tudi forumsko-aktiven folk (naj) bi bil posebej voden zgolj zato, ker so se iz preprostih forumov razvili različni portalni sistemi. Bolj kot kaj drugega predlog nostalgije.

Pa ne vem, čemu sedaj tako repenčenje zaradi mojih besed. Ma ka bom moral v prihodnje najprej po ZS pisati enemu od moderatorjev ali adminov, če lahko določeno zadevo objavim na forumu? :roll:

Chill out, people...

Komu bi koristila ta "večja preglednost registriranega folka"? In na kakšnen način konkretno bi lahko to kdo uporabljal?

Mi iz foruma ne bomo razvijali portala, ker portal že imamo, prav tako kot portalni sistem. Torej ne razumem kaj hočeš povedati.

Zaradi tvojih besed se določeni razburjajo, ker jih pogosto dejansko izrečeš brez kakršnihkoli argumentov, kar je bilo predvsem vidno pri tvojem ocenjevanju glavnega menija... In spreminjanje baze iz razloga, da bi bil registriran folk bolj pregleden je precejšnja neumnost. Zakaj ne bi ločili potem tistih, ki gledajo galerije? Ali pa tistih, ki glasujejo za bejba/tip?

Žal si si zapičil v glavo, da je forum "gonilna sila" tega portala in ne sprejemaš dejstev, da je pravzaprav forum eden najslabše obiskanih servisov na portalu.
TorcidaST

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na PORTAL

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost