Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Od kje prihajate ?

Obvestila in vaše kritike ter pohvale o portalu in njegovih vsebinah

Od kje prihajate ?

OdgovorNapisal/-a Tody » Nedelja 28 oktober 2007 @ 1:26

Ekipa, se trudi tukaj vzgojit neko skupnost, ki si bo med sabo pomagala, kako pametno povedala in seveda se zabavala spoznavala, če si boste med člani našli kako punco ali fanta, bomo sploh srečni :) Torej bolj kot ste vi srečni in zadovoljni bolj smo mi :)

Od kje torej prihajate ? Oz od kje je folk zvedel za nas ? Seveda ta teme že obstaja ampak tale bo podkrepljena z trenuttno enomesečno statistiko... Če koga matra firbec za daljše časovno obdobje pa kar z besedo na dan !!!

Torej : Največ ljudi nas obišče preko direktne povezave torej ali nas imate bookmarkane ali vpišete url... slabi 4000 vas je (hvala vam !!!)

Potem so organiski googlovi iskalni nizi (no nima nič zveze z biologijo), to pomeni da ko iščete po googlu določene besede, se jih kr nekaj najde na Š. in ljudje potem pridejo sem, teh je slabih 3000.

Potem so organski iskalni nizi iz Najdi.si (hja ubistvu niti se ne oglašujemo tko da... ;)). Teh je je jurja in pol.

Sledi uradni (in recimor edini) forum ekonomske fakultete, ekonomisti so nekako ratal leni :D

Veliko študentov očitno bere tudi Jokera, saj iz njihove strani pridno hodijo k nam :)

Naslednji je naš sestrski/bratski portal e-mesto.si

Ker smo bili na rock otočcu folk še zmeri prek njihovega mesta hodi tudi k nam.... zanimivo

127 ljudi je prišlo k nam preko google images, torej imamo zanimive slike :)

124 ljudi !!!! je prišlo gor prek mojega osebnega bloga :) Firbci :P

Nekdo nas je spravil na skladišče.com in nam uspešno filajo obisk. Slava jim !

In tako dalje... omenil bom meni zanimive vire....

nekdo ki ima email.si poštnega ponudnika tudi pridno pošilja naš link okoli... Hvala tudi njemu,... prav tako nekdo to počne na yahoo mailih in seveda jest na gmailu :)

Zanimivo je da smo na 24ur.com in RTVSLO.si, pa tud na Vecer.com linkani huh kaka čast :D

Na koncu ko potegnemo črto... Hvala vsakemu obiskovalcu, na koncu je od vas odvisno, ko človek pogleda, statistiko in vidi številko... in si reče pizda toliko in toliko obiskovalcev nas gleda, če ne zaradi česa drugega se splača zaradi njih potrudit.

Povejte svoje menje, težave in probleme z vami bomo postali samo še boljši !
Tody

Kraj: Vrhnika

Vrni se na PORTAL

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov