Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Kaj počnem na Študentariji?

Obvestila in vaše kritike ter pohvale o portalu in njegovih vsebinah

OdgovorNapisal/-a Jolly » Sreda 27 december 2006 @ 21:19

Kriv je sam. Noben mu ni rekel da mora it. Ce pa ne zdrzi reakcij na svoje pisanje pa mi ne moremo pomagati.

In pozitivcek? Saj ne recem da ni ampak ene pr izjav je bilo pa res ubitacnih.
Jolly

Kraj: Dom?ale

OdgovorNapisal/-a charlli » Sreda 27 december 2006 @ 21:31

Želimo vsem dajat vtis, da so dobrodošli, ker to tudi so ne glede na njihova mnenja, misli in prepričanja. To smo dokazali in dokazujemo še vedno. Fetka ni nihče odgnal in tudi ne verjamem, da nas bo tako lahko zapustil. Debate so pač namenjene ne samo temu, da braniš svoje poglede ampak da tudi sebi dovoliš spoznati drugo stran argumentov. Nihče ni vseved, učimo se pa itak celo življenje.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a MysT|cA » Četrtek 28 december 2006 @ 12:50

Jolly napisal/-a:Kriv je sam. Noben mu ni rekel da mora it. Ce pa ne zdrzi reakcij na svoje pisanje pa mi ne moremo pomagati.

sam neki, kdo si ti, da bos sodla?! mau se zamisl, kaj mi hoces dopovedat, pol se pa naslednc v jezik ugrizn. sm dala cist objektivno oceno fetka, ampak si se mogla obest gor ane. kar si ti mislis o njem, je men cist ravno.
MysT|cA

OdgovorNapisal/-a RiLe » Četrtek 28 december 2006 @ 13:31

MysT|cA napisal/-a:
Jolly napisal/-a:Kriv je sam. Noben mu ni rekel da mora it. Ce pa ne zdrzi reakcij na svoje pisanje pa mi ne moremo pomagati.

sam neki, kdo si ti, da bos sodla?! mau se zamisl, kaj mi hoces dopovedat, pol se pa naslednc v jezik ugrizn. sm dala cist objektivno oceno fetka, ampak si se mogla obest gor ane. kar si ti mislis o njem, je men cist ravno.

amm.. mislim da tuki mal pretiravaš mystica, jolly ni tukaj tako zelo napačno napisala, niti osebno ni obtožila ali pa užalila koga, ampak tvoje prijateljstvo do fetka je malo preveč nekontrolirano izbruhnilo ven..

osebno mnenje je da je jolly napisala krajšo in bolj kmečko verzijo samo če pogledaš post kasneje je charli napisal isto samo malo bolj razgledano
RiLe
Mali študent

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a MysT|cA » Četrtek 28 december 2006 @ 13:48

ne ne sej se ne gre za to, nc druzga me ni zmotl kot to, da se je obesla na mojo OBJEKTIVNO izjavo. cist razumem da vsak dolocenega cloveka vidi v druacni luci, in o nobenem prijateljstvu ne mormo govorit prek foruma... sam pac ce je zame on pozitivcek, pa ce zanjo ni, tega ni treba njej poudarjat in me popravljat.
peace!
MysT|cA

OdgovorNapisal/-a Jolly » Četrtek 28 december 2006 @ 17:21

Hm cakaj cakaj - ti lahko poves kaj si mislis o nekem uporabniku jaz pa ne? In ne rece se da sem se obesila na tvojo izjavo, ampak sem ti samo replicirala in povedala svoje mnenje. Saj zato pa so forumi kaj ne?
Jolly

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Četrtek 28 december 2006 @ 18:09

Mystica sej si vprašala kdo je kriv za to, da je tip šel s foruma in mislm, da so ti na to vprašanje odgovoril, pol si pa dobila nek kolerični napad.

In če lahko ti napišeš da je zate pozitivček, ne vem zakaj ne bi kdo drug smel napisati da je zanj negativček. Ne razumemček kaj teb dogajavček v glavček.
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a MysT|cA » Četrtek 28 december 2006 @ 19:17

mah, bv. kolericni napad pac dobivamo koleriki, kwa vam je bad zdej :) pa ne drezat, pa bo!!! :twisted:
drgac je blo pa tist retoricno vprasanje, samo pokazat sm hotla da ga bom pogresala... vi pa kr takoj neko zagovarjanje foruma in JA OBESANJE NA MOJE objektivne izjave. jolly no hard feelings ampak js teb nism rekla, da mu ne mores rect negativcek, loh mu reces kakor ti srce pozeli. sam ne pametovat men, kaksen naj se mi zdi. tako sem pac js tisto repliko razumela!
MysT|cA

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Četrtek 28 december 2006 @ 19:39

Ma men pa ful vsi postajate simpativčki, z Myst|co na čelu. In če jst to za koga rečem, pol mora bit res neki na tem. :wink:
Haselnuss

Kraj: Menges, Slovenija

OdgovorNapisal/-a MysT|cA » Četrtek 28 december 2006 @ 19:41

:oops: kaj pritice temu postu?.... samo HVALA :)
MysT|cA

OdgovorNapisal/-a Jolly » Četrtek 28 december 2006 @ 20:59

MysT|cA napisal/-a: tako sem pac js tisto repliko razumela!

Potem je slo pac za nesporazum in se mamo cist radi zdej. :priden: Pac na forumu se kresejo mnenja in hvala bogu da niso enaka.
Jolly

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Četrtek 28 december 2006 @ 22:46

Torej...kaj še počnemo na portalu Študentarija? :D
IsKrIcA

OdgovorNapisal/-a Sleeping_Beauty » Četrtek 11 januar 2007 @ 12:33

preberem skor ves forum...če mam le čas, drgač pa...hmmm kaj pa sploh počnem? :oops: aja prebiram včasih prov nezanimivo kreganje...včasih pa izjemno zanimive debate :D
Sleeping_Beauty

OdgovorNapisal/-a RiLe » Četrtek 11 januar 2007 @ 19:28

jaz sem skrivni oboževalec Sleeping Beauty in jo zasledujem od foruma na forum
RiLe
Mali študent

OdgovorNapisal/-a Sleeping_Beauty » Četrtek 11 januar 2007 @ 19:38

jeeej, skrivnega oboževalca mam......jupiiiiiiiiii :navija:
Sleeping_Beauty

PrejšnjaNaslednja