Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Kaj počnem na Študentariji?

Obvestila in vaše kritike ter pohvale o portalu in njegovih vsebinah

Kaj počnem na Študentariji?

OdgovorNapisal/-a charlli » Ponedeljek 18 december 2006 @ 15:39

Kaj najraje prebirate, gledate, spremljate na portalu Študentarija? Česa se lotite najprej, kaj vas fascinira, kaj vas moti, koliko časa v povprečju preživite na portalu? Ste prepričani, da ste prelistali celo stran? :wink: Na plan z odgovori...
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a Firbec » Ponedeljek 18 december 2006 @ 15:48

Največ sem na forumu, občasno pa si ogledam kako galerijo.

Na forumu najraje - težim. :twisted: :twisted: Na njem sem pa sorazmerno predolgo...

Motijo me nekatere čudne kode za smeške, poleg tega pa jih ima kar nekaj enako kodo (mislim, da tisti za smejanje). Pa morda ne bi bilo slabo, če bi dali na razpolago nov izbor smeškov, najbolje v kakem kompletu. (Tiste, ki se jih da dobiti za XMB forume; XMB smajliji so zakon. :prules: :8))
Bolj ne, kot da bi me motilo, je pa to, da pogrešam izbor preobleke za forum. Meni so všeč kake temne (vendar ne povsem črne al pa kej ultra temnega).

Zaenkrat toliko.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a ABBA » Torek 19 december 2006 @ 1:07

Neee, meni je pa všeč da je take svetle podlage. Se mi preveč blešči, če je pretemno.

Najraje sem na forumu, ker rada debatiram in rada berem kako drugi ljudje razmišljajo. Hvalabogu da smo si tok različni, res je zanimivo.

Drugače pa si tudi zelo rada ogledujem galerijo :lol:
ABBA

Re: Kaj počnem na Študentariji?

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Torek 19 december 2006 @ 8:53

charlli napisal/-a:Kaj najraje prebirate, gledate, spremljate na portalu Študentarija? Česa se lotite najprej, kaj vas fascinira, kaj vas moti, koliko časa v povprečju preživite na portalu? Ste prepričani, da ste prelistali celo stran? :wink: Na plan z odgovori...

Najprej forum :D drgač pa dejansko ni stvari ki je ne počnem na Študentariji. :D
In ja...popolnoma sm prepričana da sm prelistala celo stran :D
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a MysT|cA » Torek 19 december 2006 @ 18:47

FE_TK_buonoio napisal/-a:Največ sem na forumu, občasno pa si ogledam kako galerijo.

Na forumu najraje - težim. :twisted: :twisted:

ko sm to prebrala, sm mislila, da si je teabag dal isti avatar kot ga mas ti :) bi rekla, da ne tezis tok... vsaj ne na tak anojing nacin :lol: res pa je da si s temle postom mal pognojil tle, ker ni tema kaj bi spremenu na studentariji, ampak kwa pocnes tle gor ;)

pa da ne bom tok offtopic, js sm tle gor samo zarad foruma... prisla sem pa gor. ker sm vidla da ste mel neki vprasanj glede studentskega servisa... tle pac loh pomagam :) in potlej sem ostala, ker ste mi simpaticni in zabavni. sploh fetk (prilizovanje . press :P ) ;)
lp
MysT|cA

OdgovorNapisal/-a charlli » Sreda 20 december 2006 @ 0:54

Ali ste vedeli, da smo objavili preko 50 galerij, med njimi kar nekaj ekskluzivnih, kot so Splitski sejem navtike, hip hop festival Blast, Deep Dish, Morales, Plestenjak, Gibonni, Erotični festival v Lizboni, TBF in še bi lahko naštevali?
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a yax » Sreda 20 december 2006 @ 21:14

charlli napisal/-a:Ali ste vedeli, da smo objavili preko 50 galerij, med njimi kar nekaj ekskluzivnih, kot so Splitski sejem navtike, hip hop festival Blast, Deep Dish, Morales, Plestenjak, Gibonni, Erotični festival v Lizboni, TBF in še bi lahko naštevali?
nism...:roll:
eh, ne da se mi tok gledat, sam mal forum preletim, še pisat se mi ne da, sploh če preberem kkšne izjave silakov... bom pa zdejle preletel galerije, k si že omenu. :D
yax

OdgovorNapisal/-a charlli » Sreda 20 december 2006 @ 21:21

Ali ste vedeli, da ima Informator Študentarije na enem mestu zbranih preko 400 naslovov fotokopirnic, prodajaln bonov, lokalov, kjer prodajajo bone, fakultet in študentskih servisov v Ljubljani, Mariboru in Kopru?
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a Vagabond » Četrtek 21 december 2006 @ 6:57

Ali ima Informator Študentarije vse te naslove tudi vnešene v zemljevid.najdi.si? Vsekakor razmisleka vredna ideja.
Vagabond

Kraj: Wien (Dunaj), .at

OdgovorNapisal/-a charlli » Petek 22 december 2006 @ 1:48

Ne (še), ko bo tehnično znanje to (oz. nekaj podobnega na portalu) izpolnjevalo bi se lahko lotili.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a charlli » Petek 22 december 2006 @ 1:52

Ali ste vedeli, da je na Študentariji objavljenih okoli 25 kolumn s področja informatike, računalništva, splošnih aktualnih problemov in dilem, kuhanja in da ima pravzaprav vsak izmed vas priložnost dobiti svojo kolumno?
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a Firbec » Ponedeljek 25 december 2006 @ 15:57

Ne počnem nič več. Adijo vsem, ki ste OK.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Ponedeljek 25 december 2006 @ 16:03

Adijo užaljena deklica, na koncu si se tudi ti uklonil :lol: Zagotovo je to lažje kot najti par konkretnih argumentov ane
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Ponedeljek 25 december 2006 @ 18:59

Jaz poleg pisanja kolumne, največ časa preživim na forumu. Mi je v teh zadnjih dneh ful vredu, ker so se dejansko začele argumentirane debate - no ja... vsaj od nekaterih :wink:
Haselnuss

Kraj: Menges, Slovenija

OdgovorNapisal/-a MysT|cA » Sreda 27 december 2006 @ 20:52

FE_TK_buonoio napisal/-a:Ne počnem nič več. Adijo vsem, ki ste OK.

kdo je pa za tole kriv?! :deda: da ga natepem!
en redkih pozitivckov tle gor, pa se ta bo sel?! :(
MysT|cA

Naslednja

Vrni se na PORTAL

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost