Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Narodnjaki

Besedila pesmi in glasbene debate

Ob narodnjakih

se naježim
11
28%
razbijem kozarec in naročim ''još jednu ljutu''
28
72%

Skupaj glasov : 39

Narodnjaki

OdgovorNapisal/-a charlli » Torek 10 maj 2005 @ 14:37

Halid, Šaban, Mile, Lepa Brena, Dragana, Ceca,... za nekatere neznana imena za mnoge pa pevski ''Bogovi''. Komadi, ob katerih se razbijajo kozarci in dela posebna atmosfera ali pa so po vašem mnenju narodnjaki le še ena balkanska nadležna zadeva brez smisla? Zakaj vse več slovencev posluša to glasbo in so ljubljanski klubi in diskoteke s to glasbo vedno polna (12-ka, Bounty, Tramontana, Katastrofa, Escada...). Komentirajte, branite, kritizirajte komade, izvajalce, ''pink'' stil, in ''balkanski melos in štimung''.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a frrrr » Četrtek 12 maj 2005 @ 23:41

men sploh ne ustreza ta glasba... še posebej v lj... če bi bila na žuru v beogradu ali kje drugje v bivši jugi, bi se verjetno vživela, ampak tu mi pa sploh ni

prav tako se naježim, ko slišim atomikharmonik :roll: pa kje so jih našli :?:
in celo na vivi se sučejo :shock:
frrrr

Kraj: ljubljjana

OdgovorNapisal/-a RiLe » Torek 17 maj 2005 @ 16:32

poslušam zelo rad, zahajam pa ne na take kraje, ker ljudje oz. primitivci se ne znajo pravilno obnašat.. poroka, prajvet zabave JA, ampak diskoteke kot 12-ka in tramontana NE.. mladi mulci ko misli da če drži 3 prste v zrak ali ko si na čelo nariše luno in zvezdo in misli da je alaha za kurac uhvatio.. ne hvala
RiLe
Mali študent

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a bejba » Torek 17 maj 2005 @ 19:45

Jst poslušam balkan musko že od odtroštva..od balkan rocka do narodnjakov :arrow: kriva je okolica :D

Ko sem bla mlajša sm dostkrat zahajala v lokale, kjer so vrtel narodno, ker mi je pač takrat bolj dogajal, zdej pa enostavno ne hodm več tolk na to musko, ker mi folk, ki hodi ne odgovarja. Vsekakor moram bit nažgana, da me vidte v 12ki ali Tramontani. Če sem tam trezna, sem v 10ih minutah že uzuni 8)

Proti muski pa nimam nč. Še vedno jo do fula nabijam v avtu, polet mam pa še šipe čist dol in me prou mau briga, če me čudn gledajo, ko zraven prepevam :D
bejba

Kraj: po srcu lublan?anka

OdgovorNapisal/-a RiLe » Torek 17 maj 2005 @ 19:51

no bejba je malo lepše napisala od mene sam nekako istega pomena :) jaz sem bol nekulturen ker pišem kao što govorim :) ampak tole šipe dol pa radio do "konca" me sicer moti če majo to fantje.. sam če majo pa punce mi je pa "kjut" :)
RiLe
Mali študent

OdgovorNapisal/-a Tody » Torek 17 maj 2005 @ 19:55

hehe, men je dost vseen in grem v kak klub in tko če je lih družba in žur in nekatere pesmi so mi všeč nekatere spet ne . Drugače najraje poslušam vocal trance in se kar naenkrat ful dobr počutim tudi če sem bil čist v kurcu samo da odmeva v slušalkah :D
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a charlli » Sreda 18 maj 2005 @ 0:14

men se narodnjaki sicer pretakajo po žilah, poslušam pa vse od sevdalink, starogradskih, folka do turbofolka (mam sicer ene pomisleke glede kvalitete te hiperprodukcije). me je pa sram kdo vse hodi na te žure. glede tega nabijanja iz avtov je pa to lokal-čapska pogrutavščina. v bosni tega še nisem vidu pr domačinih (al pa majo Golf dvojke odlično protizvočno izolacijo :lol: )
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Sreda 18 maj 2005 @ 10:37

Men je kul za zurat..ceprov zdj ze dolg nism bla...sam vcas mi taka muska cist prevec na depresijo udar kar pa ni dobr... :oops:
IsKrIcA

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Sreda 18 maj 2005 @ 10:48

Jst se zmeri prisegam an stari yugo rock Bijelo Dugme, Zabranjeno pusenje, Novi Fosili, Dino Merlin, Crvena Jabuka in podobno... Itak novih nimam pojma, bil sem parkrat v Tramontani ob vikendih pa mi je blo cist kul... Od teh novejsih sm vcasih ful Colonio, E.T., pa mogoce, mogoce celo Joksimovic - ampak ta mi je bedn.
Pa Tajči itak raztura vse!
Haselnuss

Kraj: Menges, Slovenija

OdgovorNapisal/-a frrrr » Sreda 18 maj 2005 @ 15:48

o.k., pod narodnjake sem js štela une, ki jih ne znam imenovat (no, za Ceco vem)

Bajago, Parni valjak, Bijelo Dugme, Plavi orkestar, Alka Vujica, Crvena Jabuka, Tereza Kesovija,... pa še nekaj dobrih pa tut js poslušam... tut Boban Markovič mi je kul (to so pa že narodnjaki, a ne?)
frrrr

Kraj: ljubljjana

OdgovorNapisal/-a boz_j_idar » Sreda 18 maj 2005 @ 18:26

kar se narodnjakov tice sem js bl stara sola pa to... tko da ta novih komadov in izvajalcev lih ne poznam, poznam pa vec ali manj vse dobre stare klasike, pa od tistih najbolj zestokih pa do tistih najbolj pocasnih in zamorjenih. drgac pa se po mojem za kakersnokoli narodno (drzavno gledano) glasbo in zur potebuje alkohol... jugo narodne, slovenske harmonike, ameriski kantri, ...
boz_j_idar

OdgovorNapisal/-a Cank » Četrtek 19 maj 2005 @ 15:01

Haselnuss napisal/-a:Jst se zmeri prisegam an stari yugo rock Bijelo Dugme, Zabranjeno pusenje, Novi Fosili, Dino Merlin, Crvena Jabuka in podobno... Itak novih nimam pojma, bil sem parkrat v Tramontani ob vikendih pa mi je blo cist kul... Od teh novejsih sm vcasih ful Colonio, E.T., pa mogoce, mogoce celo Joksimovic - ampak ta mi je bedn.
Pa Tajči itak raztura vse!

Lešnjak, majke ti. Razen Colonie in ET, ki sta mi tko-tko prebavljivi, pol pa pride zraven še "mega dance antisenzacija" (ne me tepst, tko je lani pisal v, khm, hrvaškem Playboyu :lol: ) Karma. Ne rečem, bi blo kr kul, če bi se komadi med sabo bistveno razlikoval. ;) Joksimović je dokaj kul, o Tajči je pa svoje cajte itak vsak pravi jugosloven sanju ;)
Cank

OdgovorNapisal/-a Jolly » Četrtek 19 maj 2005 @ 21:08

O tajči še zdej marsikdo sanja, o Joksijo pa vsaj jz. Skupi bi bla pa idealen par. :D
Jolly

Kraj: Dom?ale

OdgovorNapisal/-a RiLe » Četrtek 19 maj 2005 @ 21:15

kaj pa veš.. lahko da je pa v RL (real life) popolni ... . . . . . . . . . ......... . . ......... . . . . . . . . .
pa je tisto kar iščeš bližje kot si misliš..

p.s. pa na tvoj podpis: če je muha enodnevnica, NE
RiLe
Mali študent

OdgovorNapisal/-a Jolly » Četrtek 19 maj 2005 @ 21:20

RiLe napisal/-a:kaj pa veš.. lahko da je pa v RL (real life) popolni ... . . . . . . . . . ......... . . ......... . . . . . . . . .
pa je tisto kar iščeš bližje kot si misliš..

p.s. pa na tvoj podpis: če je muha enodnevnica, NE

A?
Jolly

Kraj: Dom?ale

Naslednja

Vrni se na GLASBA

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost