Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Evrovizija

Besedila pesmi in glasbene debate

Evrovizija

OdgovorNapisal/-a charlli » Torek 10 maj 2005 @ 12:25

Za ljubitelje Evrovizije
EMA 2005

Ali spremljate izbor za pesem Evrope - Evrosong? Se vam zdi ta izbor le še bleda senca nekdanjih ali pa ste fanatični oboževalec, ki vsako leto spremlja dogajanja, zakulisja s tega izbora in ima vse komade na računalniku? Ali gre za parado kiča in neukusnega glasbenega evropskega opusa in ali ima ta izbor sploh smisla? Kateri predstavnik ali komad se vam je najbolj vtisnil v spomin? Kaj menite o ''politični'' kuhinji ter raznoraznim skandinavskih, balkanskih navezah po sistemu ti ga meni, jaz ga tebi? Spremljate slovenski izbor predstvnika - EMO? Kdo je najbolje predstavljal Slovenijo do zdaj po vašem mnenju, čigava pesem je najbolj zaživela in kakšno končno uvrstitev napovedujete Omarju? Slovenie due points??? :shock:
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a frrrr » Četrtek 12 maj 2005 @ 23:45

včasih je blo to prav doživetje... v času Tajči in Logana

zdej ne sledim več toliko... ponavadi združimo evrosong s kakšnim žurom in tko za odzadje je tv... vsake tolk časa pade komu uč nanj
frrrr

Kraj: ljubljjana

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Petek 13 maj 2005 @ 0:41

Sej včasih se najdejo res kšni hudi komadi, men je biu kul un Tih deževen dan, sam to je že dost let nazaj. Tale komad od Omarja mi je pa kr neki ubistvu. Un njegov drug komad (vse kar si želiš al neki tazga) je velik bolj speven kot pa tole. Če koga mogoče zanima stavnice največ možnosti dajejo Grčiji (koeficient 3.15), zatem Madžarski (5,00) in Norveški (6,75), če pa bi Slovenija zmagala bi tisti, ki bi stavili nanjo kar dobro zaslužili saj je koeficient kar 38,00 in se drži nekje v zlati sredini.
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a RiLe » Torek 17 maj 2005 @ 16:27

jaz sam upam da bo Omar pel v slovenščini, kaj bi se mogl neki podrejat tem smotanim angležem, američanom pa se v angleščini lomit jezik ko pesem sploh ni narejena za tako grd jezik.. naj poje v slovenščini kot je predstavljen na emi.. ne pa mi izberemo lepo pesem jo prevedjo v ang. in zajebejo vse.. naj še na emi pol poje v ang.
RiLe
Mali študent

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a bejba » Torek 17 maj 2005 @ 19:38

Ne spremljam ne EME ne EVROVIZIJE. Enostavno se mi zdi predolgočasno in nezanimivo.

Sej ne rečem, da so vse pesmi slabe. Sam zaradi tiste ene ali dveh, ki so morda kul, pa res ne mislim preždet ceu večer pred TVjem. Itaq jih pol slej ko prej slišiš, če so res spevne in kul :)
bejba

Kraj: po srcu lublan?anka

OdgovorNapisal/-a RiLe » Torek 17 maj 2005 @ 19:43

sej ne rabiš celi večer gledat TV oz. evrovizije.. emm.. maš na netu že neki časa cd od eme, beovizije, dore... oz. tudi kompilacijo že vseh pesmi ki bodo predstavljene na evroviziji.. :) če želiš ti lahko sporočim kje pa kako :P
RiLe
Mali študent

OdgovorNapisal/-a charlli » Četrtek 19 maj 2005 @ 23:16

Letos brez Slovenije! STOP!
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a RiLe » Četrtek 19 maj 2005 @ 23:17

omer naber je šu po gobe.. mnja pel je slovensko JUUUUPIIIII.. no ja škoda da mu ni uspelo.. mi ostane sam še srbija za navijat
RiLe
Mali študent

OdgovorNapisal/-a Cank » Petek 20 maj 2005 @ 0:11

Končno. Vsa čast Omarju za jajca, sicer se mi zdi pa že skrajni cajt, da nas za par let izklučjo s te čorave maškarade, pa počakamo na lepše cajte, ko bosta glasba in originalnost komadov spet kej štela ;)
Cank

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Petek 20 maj 2005 @ 7:46

Eh ja..a je pusnu? No ja sj jaz sm mela prov slab feeling..pa se tm je stal cist pr miru na unem odru...vsi ostali so pa skakal pa ne wem kaj se vse...eh ja bomo pa za druge navijal :lol:
IsKrIcA

OdgovorNapisal/-a charlli » Petek 20 maj 2005 @ 9:41

Omar je po razglasitvi izidov predizbora dejal, da ni preveč razočaran, saj je svoje delo dobro opravil. Naš evrovizijski predstavnik je dodal, da je s svojim nastopom popolnoma zadovoljen, in meni, da je bila skladba Stop dovolj kakovostna za prvo deseterico. Njegovemu mnenju sta se po poročanju Radia Slovenija pridružila tudi britanski in nemški komentator v Kijevu, ki sta Omarjevo skladbo in tudi njeno izvedbo označila kot vredno velikega finala. Poudarila pa sta tudi, da za Evrosong velja, da se glasbo na njem vse preveč gleda in premalo dejansko posluša. Omar je v svoji prvi izjavi po nastopu dodal še, da zase meni, da ni ravno evrovizijski material.

Vir

Itak, tud naše misice so na izborih itak najbolj ''priljubljene'' in sploh se vsi zmeraj čudijo, kako to da nikoli ne zmagamo, ko pa imamo najboljše predstavitve, spoznavne večere, vsi poznajo našo deželo in masovno naročajo avionske karte, da obiščejo našo deželo :wink:

Omar je v svoji prvi izjavi po nastopu dodal še, da zase meni, da ni ravno evrovizijski material.

Kaj pa če bi fant o tem razmišljal, preden je šel na evrovizijo??!! :roll:
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a bejba » Petek 20 maj 2005 @ 12:26

jst sm pa včer prou gledala omarja in pa končne rezultate.

Res da nisem vidla vseh ostalih držav, sam men je biu pa Omar simpatičen :D Biu je nasmejan in kjuti :D Tko da, Omar jst sm držala pesti ZATE :D

Sm bla pa razočarana, da je spet vsa bivša juga v finalu, sam mi ne :!: Kot da bi nas uročili :evil: Jst bi predlagala, da skenslamo to Evrovizijo za par let, pol pa po krajšem cajtu spet prletimo in ZMAGAMO :D :lol:
bejba

Kraj: po srcu lublan?anka

OdgovorNapisal/-a Cank » Petek 20 maj 2005 @ 14:19

charlli napisal/-a:Itak, tud naše misice so na izborih itak najbolj ''priljubljene'' in sploh se vsi zmeraj čudijo, kako to da nikoli ne zmagamo, ko pa imamo najboljše predstavitve, spoznavne večere, vsi poznajo našo deželo in masovno naročajo avionske karte, da obiščejo našo deželo :wink:

Jah, na vas je zmer tko, da zmaga ta, ki najbolš povleče :P (in/ali par podobnih scenarijev) ;) Žal, ampak tko je. Glavno da pozna vse kafiče v domačem kraju in tekoče govori vsaj en jezik (slovenščino). Postojnska jama? Triglav? Aja, un diskač v lublani kerga so zaprl pred parimi leti ;)

charlli napisal/-a:
Omar je v svoji prvi izjavi po nastopu dodal še, da zase meni, da ni ravno evrovizijski material.

Kaj pa če bi fant o tem razmišljal, preden je šel na evrovizijo??!! :roll:

Heh, on je mel nastop na EMI (in posledično nastop na Eurosongu, kaj ste pa zanjga glasoval :P Aja, ker je bla konkurenca res zaj*****) itak zapisan v pogodbi, oziroma je šlo za "nagrado" za zmago na bitki talentov. Ta, ki je to zadevo zapisu, bi se mogu zamislt, ne pa Omar. Zanjga je bil to samo en kul izlet ter priložnost za spoznavanje domačink in vrst alkota (kar se je mal poznal na glasu :D ).
Cank

OdgovorNapisal/-a frrrr » Sobota 21 maj 2005 @ 0:40

omarja sicer nimam rada, ampak je bil pa full dober - svaka mu čast! škoda, da ni šel dalje....
frrrr

Kraj: ljubljjana

OdgovorNapisal/-a boz_j_idar » Sobota 21 maj 2005 @ 12:00

no ja, moj komentar je tak, da Omar res ni evrovizijski materijal (pogodba pac, kot smo ze skisal, pa velika medijska izpostavljenost), je pa mel odlicen performans in je skrajno dobro zapel tole svojo baladico, ceprav jas mislm da sta ostala 2 komada k se vrtita na radijih dost bl energicna in bolj primerna za evrovizijo.
Drgac pa kar se tice Madzarske in njihove ala velike popularnosti in moznosti za zmago: edina dobra stver njihoveha nastopa je to da je pevka hudo nabrisljiva, to je pa tud use...
drgac so pa bosanke moje favoritinje!!!
boz_j_idar

Naslednja

Vrni se na GLASBA

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost