Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Damjan Murko

Besedila pesmi in glasbene debate

OdgovorNapisal/-a Deika » Torek 11 september 2007 @ 12:38

FE_TK_buonoio napisal/-a:Nisem njegov oboževalec, vendar pa tudi ne pljuvam po njem. Dejstvo je, da največkrat, ne glede na področje, po drugih pljuvajo tisti, ki sami pri sebi nimajo razčiščenih zadev.

Za moje pojme je tako, da če se imaš za "znanega" in se izpostavljaš širši publiki imajo oni vso pravico do tega, da te kritizirajo. In pri Damjanu Murkutu je pač tako, da so komentarji njegovih izjav, nastopov in česarkoli povezanega z njim zelo zelo redko pozitivni, ker je to kar on dela enostavo katastrofalno.
In ja, še kakšno pravico imamo, da ga kritiziramo, saj konec koncev smo mi tudi občinstvo, čeprav ne po lastni želji.

Tu zdaj ne prihajajo na plan nobene moje nerazrešene frustracije in težave, tip enostavno ni niti blizu temu, da bi bil dober v tem kaj dela in to lahko pove vsak brez slabe vesti.
Deika

Kraj: GR - Prtoro?

OdgovorNapisal/-a Firbec » Torek 11 september 2007 @ 12:44

Deika napisal/-a:
FE_TK_buonoio napisal/-a:ne glede na področje

Tole si pa spregledala? :wink:
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Torek 11 september 2007 @ 12:49

Se pravi če pljuvam recimo po Metodu Trobcu, ter po posiljevalcih in pedofilih to pomeni, da imam pri sebi nerazčiščene zadeve :? Vsaj tako dojemam tole tvoje "ne glede na področje". Nisem človek, ki bi se nad veliko stvarmi pritoževal ali koga poniževal, sam kar je preveč je preveč in če vidim Murkota na TVju je to - preveč.
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a Firbec » Torek 11 september 2007 @ 13:17

Klasika, ki sem je na tem portalu že vajen. =) Obračanje besed.

Post sem napisal tako, da tisti, ki se ne zaleti vanj, lahko vidi, da dopuščam izjeme. Ampak, kdor pa dirja 300km/h... :wink:

O Murku ne bom več debatiral. Četudi se mu smeje večina Slovenije, jo Murko kontra "jebe v glavo". Malo je takih ljudi, ki so sposobni odbiti vse napade.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a charlli » Torek 11 september 2007 @ 13:40

FE_TK_buonoio napisal/-a:
charlli napisal/-a:Tale ''Pesem poletja'' prikazuje bedo slovenskega showbiza, od režije, grafične podlage, scenskih nastopov, efektov voditeljev, do samih izvajalcev.

Posplošuješ.

Niti ne.

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
:roll:
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a charlli » Torek 11 september 2007 @ 13:41

FE_TK_buonoio napisal/-a:In samooklicane glasbene strokovnjake na Študentariji, mar ne?

Dovolj je imeti uho in reči, da človek NE ZNA PETI! Pa če mi prineseš diplomo z glasbene akademije in rečeš, da temu ni tako.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a miss_nina » Torek 11 september 2007 @ 13:42

kr obup ja
miss_nina

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Torek 11 september 2007 @ 13:50

Big Nina?!
O moj bog no. :roll: Kaj ti more past na pamet, da si izberes umetnisko ime ki spominja na hamburger.
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Torek 11 september 2007 @ 13:52

Haha BIG NINA, ne se jebat :lol:

Fetk, očitno si se tudi ti zaletel z glavo v zid, saj sem jaz tudi to podal le kot primer... Sklepam, da imaš potem tudi sebe za izjemo kajne, saj si verjetno človek z največ pritožbami na tem forumu? :wink:

Me prou zanima kaj si kšni tujci mislijo o tej muzki, ko vidijo to parado klovnov po TVju recimo...
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a miss_nina » Torek 11 september 2007 @ 13:53

mogoče poneumljanje v big brotherju(tole je Iskrici namenjen)
Zadnjič spremenil miss_nina, dne Torek 11 september 2007 @ 13:57, skupaj popravljeno 1 krat.
miss_nina

OdgovorNapisal/-a charlli » Torek 11 september 2007 @ 13:56

TorcidaST napisal/-a:Me prou zanima kaj si kšni tujci mislijo o tej muzki, ko vidijo to parado klovnov po TVju recimo...

Hvala Bogu da ne razumejo besedil.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a miss_nina » Torek 11 september 2007 @ 13:58

sej tud nastopi in glasba nasploh pomaga k temu, da se tujci verjetno križajo
miss_nina

OdgovorNapisal/-a Gentleman » Torek 11 september 2007 @ 15:57

Kr neki!!! Kva je z vami folk???
Ni treba zdej tok pluvat po slovenski glasbi - sej se najdejo tut dobri bendi pri nas!!

Pa kasni tujci se krizajo k gledajo to? --> vrjem d ma vsaka drzava svoje klovne na glasbeni sceni!!!
Gentleman

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Torek 11 september 2007 @ 18:16

Kšnga ja... sam tok na kupu dvomim. In mi jih še nagrajujemo, to je problem. Se pa najdejo tut dobri valda, sam tole ni debata o njih... Tole je debata o klovnih.
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a charlli » Petek 26 oktober 2007 @ 13:10

Čeprav je pevec Damjan Murko obljubljal, da uradne zaroke ne bo, se je mesec dni pred rojstnim dnevom svoje izvoljenke Maje vendarle premislil in jo za roko zaprosil še pred očmi medijev.

Z zaročenko sta se že preselila v nadstandardno štirisobno stanovanje v centru Maribora, kamor novinarjev zaenkrat ne pustita. Obljubljata pa veliko poroko, kakršne v Sloveniji še nismo videli. Srečen dogodek se bo zgodil naslednje leto v mesecu maju. Prvi slovenski slavček pa ima še en razlog za dobro voljo. Na prodajne police je namreč lansiral že tretjo cd ploščo z naslovom Eden in edini. Damjan pravi, da je na izdelek izjemno ponosen, saj svoji publiki nikoli ne bi želel ponuditi manj od najboljšega. S ploščo opravičuje svojo samozavest in, ker je pevec mojster samopromocije, je prepričan, da izdelek ne bo ostal neopažen.
Vir: 24ur

Mali je strokovnjak medijskega natolcevanja, ni kej.
charlli
chUnaDesign

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na GLASBA

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov