Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Igrate kakšen inštrument?

Besedila pesmi in glasbene debate

Igrate kakšen inštrument?

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Četrtek 25 december 2008 @ 11:19

Mene pa zanima kdo od vas igra kšn inštrument, da vidmo če bi lahko en bend sestavl :)

Jst sm se neuspešno kšno leto matral s kitaro, samo je potem nekako zmanjkalo časa in volje, zdej pa smo dobil te sponzorje, ki ponujajo "glasbeno šolo na daljavo" in prou razmišljam, da bi naroču, sam ne vem a mi bo F akord spet težave delal :)
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a ABBA » Ponedeljek 19 januar 2009 @ 23:36

Gledam tole zadevico... sej je ful uredu ubistvu. Sam je PREDRAGA! Sploh pa za moj žep... pa glede na to, da dobiš tri DVDje, pa eno knjigico... za 300 evrov? Bom počakala, da pride v knjižnice, pa si bom izposodila raje :)
ABBA

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Torek 20 januar 2009 @ 0:36

Hm a mislš, da bojo mel v knjižncah?
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a ABBA » Torek 20 januar 2009 @ 0:38

TorcidaST napisal/-a:Hm a mislš, da bojo mel v knjižncah?

Slej ko prej... tako kot tiste DVDje, kjer se učiš različnih jezikov. No, če ne bodo imeli točno od te "glasbene šole", potem jih bo pa kdo prehitel :) (če jih ni že)
ABBA

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Torek 20 januar 2009 @ 1:05

Ja možno ja... Je pa res, da pol zraven dobiš kitaro za 3eur, tko da je tole mal ugodnejše za tiste, ki so res popolni začetniki...
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Torek 20 januar 2009 @ 9:54

Jaz sm zlo, zlo dolg nazaj igrala klavir. Seveda smo moral kupit pianino, da sem jaz lahko doma vadila in potem me je minilo. Pianino je pa stal tm dokler se nisem selila in smo ga potem prodali. Tko, da zaenkrat ne razmisljam,da bi se sla ucit kaksen drug instrument...mogoče nekoč kitaro, k je po moje bolj praktična kot klavir :smeh:
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Sleeping_Beauty » Četrtek 22 januar 2009 @ 22:00

Jaz sm svoje cajte igrala kar nekaj inštrumentov (3), pa sedaj ne primem niti za enega več...edino kar še včasih kaj naredim, je zaigram oziroma se igram za klavirjem - edini inštrument ki se ga nisem učila :smeh:
Sleeping_Beauty

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a jagodga » Četrtek 22 januar 2009 @ 22:33

ja no js sm pa glazbeno raznovrstna :D
igram električne orgle (ker je oč čist prtisnjen na the who pa oni majo velik tega elementa in jih je u vojski kupu), violino (se je ne pritaknem več niti od daleč), mela sm neke hude želje, pa še ne tok dolgo nazaj, da bi začela igrat saksofon pa sm ugotovila, da sm švohnih pljuč :D
drgač sm pa sprobla tud kitaro in bas kitaro tko, da ob prvem večjem denarju (next year) kupim bas, k me zaenkrat najbolj privlači :P
drgač sm mela pa tud neke želje po bobnih ... sam nč iz tega :smeh:
jagodga

Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a slanina » Nedelja 15 februar 2009 @ 3:24

Sem zaključila glasbeno šolo za prečno flavto in tenor saksofon. Neki sm se matrala še s klavirjem, pa ni bilo dost časa ... nekoč bi se rada naučila igrati še kakšno godalo, najraje violončelo.
slanina

Kraj: odvisno kje se nahajam

OdgovorNapisal/-a ... » Torek 16 junij 2009 @ 22:22

sem igrala synthisizer v osnovki ene par let, zdele pa tkotko kj zaigram kadar mi zasede
...

OdgovorNapisal/-a yax » Sreda 17 junij 2009 @ 1:38

fantje so mi pred časom za rd podaril frulico. se kdo javi za pomoč pri učenju :D
yax

OdgovorNapisal/-a BobTiln » Ponedeljek 27 julij 2009 @ 1:44

Igram kitaro, klavir, orglice in saksofon. Tri leta sem v nekaj skupinah vztrajal na bobnih, ampak sem opustil to idejo :shock:
BobTiln

Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a anzhe » Četrtek 03 september 2009 @ 19:58

Mene že neki časa ful matra da bi začel igrat kitaro. Pomoje si jo bom kupu ampak sem totalni začetnik, se pravi nikoli nisem hodil v glasbeno šolo in ne poznam nobene teorije.
Sem pa zelo zelo odvisn od muske v življenju in mislm da če bi se zavzel in če bi kupu kitaro, da bi se naučil.

Kšni predlogi komentarji, igra kdo?
anzhe

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Petek 04 september 2009 @ 0:00

Ja jst predlagam, da se greš vsaj osnove naučit k nekomu, ki zna, ne nujno k inštruktorju. Jst sm bil samouk, pa sm potem zgubu voljo, ko me je F zajebaval in ga nism nikol znal pravilno odigrat... :D
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a Starbon » Sreda 07 oktober 2009 @ 12:37

anzhe napisal/-a:Mene že neki časa ful matra da bi začel igrat kitaro. Pomoje si jo bom kupu ampak sem totalni začetnik, se pravi nikoli nisem hodil v glasbeno šolo in ne poznam nobene teorije.
Sem pa zelo zelo odvisn od muske v življenju in mislm da če bi se zavzel in če bi kupu kitaro, da bi se naučil.

Kšni predlogi komentarji, igra kdo?

Js ti lahko pomagam, če si v Ljubljani in če hočeš. :) Nisem bla v glasbeni in ne znam not, ampak lahko te naučim akorde, pa tablature, ti dam program in te naučim učit se... :)
Zastonj, itak.
Sm kitaro si morš zrihtat, to pa nujno, ko boš mel namen začet:)Ker brez tega itak ne gre... js mam več kitar na razpolago sicer, sm itak je treba doma vadit, če ne gre težko.
Se strinjam s tabo - če se boš zavzel, se boš sigurno naučil. Ti garantiram, da če maš voljo in boš vztrajal, boš tut znal. Lahko ti pomagam z osnovami, pol boš itak vido kk ti je.
Starbon

Naslednja

Vrni se na GLASBA

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost