Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Vpis na faks po nekaj letih

Študentske dileme o študiju, obštudijskih dejavnosti, nasveti in priporočila

Vpis na faks po nekaj letih

OdgovorNapisal/-a bsod » Sreda 14 maj 2008 @ 9:48

Živijo.

Letos hodim na strojno fakulteto in študij me ne zanima oziroma ni zame. Rad bi se prepisal nekam drugam samo resnično ne vem kaj bi študiral.
Sedaj me pa zanima, če bi se lahko jaz vpisal nazaj na faks (redno) po enemu letu ali dveh. Rabim nekaj časa da se odločim ker študij je zame.

Lp, Miha
bsod

OdgovorNapisal/-a RiLe » Sreda 14 maj 2008 @ 10:10

Boš naredil isto napako kot jaz, zdaj ko si prišel direktno iz osvnovne v sredno in iz srednje na fax si še v ritmu za šolo.. če boš zabušaval zdaj 2 leti te doma ne bojo gledali kako boš v kotu vegetiral ali gnil.. zato boš moral it neki delat, honorarno ali pa redno. Ko boš začutil moč denarja ki ga vsaki mesec dobiš se bo fax vedno bolj oddaljeval. Seveda boš sebe in svoje prijatelje tolažil z besedami "sej bom šel izredno letos". Star sem 25 in še vedno nisem nikjer vpisan.. ampak sej bom.. sam da ugotovim kaj bi bil rad :)
RiLe
Mali študent

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a bsod » Sreda 14 maj 2008 @ 16:02

Trenutno se imam še zmeraj možnost prepisati na drugi faks redno. Se bom lahko recimo čez 2 leti vpisal tudi redno? Ja v glavnem me pa skrbi to da bom na kncu v taki situaciji kot ti.

Lp, bsod
bsod

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Sreda 14 maj 2008 @ 16:06

To je ful odvisno kakšen človek si, jst recimo sm iz prve naredu prvi letnik, potem sem 1 leto zabušaval na polno, celo leto užival in padel 2. letnik (mogoče sem v celem letu naredu 2 najlažja izpita), nato pa sem do diplome prišel normalno brez padca. Poznam pa velik takih primerov kot je Rile, ki jih je denar premamil celo do te mere, da so naenkrat pustil Pravni faks in začel prodajat sesalce...
TorcidaST

Re: Vpis na faks po nekaj letih

OdgovorNapisal/-a Snifka » Torek 19 marec 2013 @ 16:20

uf, jaz vsem takim primerkom predlagam da se cimprej vpis na faks, ker drugace cisto ven iz ritma pades....
Snifka

OdgovorNapisal/-a Pohodnik » Sreda 20 marec 2013 @ 11:53

komot se da faks pavzirati kakšno leto, se vsaj malo zresneš predno ponovno vpisš na faks :D
Pohodnik

OdgovorNapisal/-a mirso » Sreda 20 marec 2013 @ 11:58

vpis na faks po nekaj letih se dobro izide samo za pridne in zeljne znanja ljudi
mirso

Kraj: LJ-FU®

OdgovorNapisal/-a nikastika » Sreda 20 marec 2013 @ 12:11

jaz zdaj eno leto pavziram pa morm priznat, da se vpis na faks zdle sliši prou ena fajn zadeva, tko da čist odvisno od posameznika... pa zanimivo, da me moj faks niti ne veseli niti opravljanje tega dela
nikastika

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Sreda 20 marec 2013 @ 15:47

Vpis na faks bi pomoje moral potekati istočasno kot praksa, ker opažam, da vedno več študentov študira eno stvar, med študijem pa se potem zainteresirajo za nekaj čisto drugega in tudi tja usmerijo svojo kariero, tako da je ves tisti trud na faksu praktično zaman. Jaz sem mel malo sreče, da sem študiral ekonomijo (sem jo vpisal zato, ker me ni nič ekstra zanimalo po srednji šoli) in lahko zdaj kombiniram z določenimi zadevami, ne bi pa rekel, da bi se moja kariera do zdaj odvijala kaj slabše tudi če ne bi tista 4 leta gnil na faksu... Enostavno je na teh naših faksih absolutno preveč teorije in potem ti že sredi 1. letnika vse pade dol in cel faks zdeluješ po liniji najmanjšega odpora, več ali manj zgolj zato, da na koncu dobiš diplomo in ti starši dajo mir. Potem pa se šele začneš spraševati kaj bi sploh rad počel v življenju...
TorcidaST

Vrni se na ŠTUDENTARIJA

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov