Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Nazadnje videni film...

TV in kino filmi, oddaje, serije, voditelji

Nazadnje videni film...

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Ponedeljek 18 julij 2005 @ 11:30

Vceri sm sla po dolgem casu v kino, gledat Vojno svetov.
No ja po eni strani standard katastrofa film po drugi strani mi je bil pa kr vsec...v bistvu konc k ne pride glavni junak, ki resi pol svet z vsem svojim orozjem k ga je nagrabu med potjo :D
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a bejba » Ponedeljek 18 julij 2005 @ 12:21

Jst sm pa nazadnje gledala Moža v črnem - prou beden film. Špica je bla odlična, vse nadaljne minute pa potrata časa... :pdol:
bejba

Kraj: po srcu lublan?anka

OdgovorNapisal/-a Tody » Ponedeljek 18 julij 2005 @ 13:48

HOUSE OF WAX

Mnja, kao neka grozljivka, priznam malce me je bilo strah in sem pomislil da ljudje ki uživjao v straho da so malce moteni. Ergo jest grem gledat film zato da me sprosti in da v tem uživam, jest ne uživam če me je strah in sem napet in tko...

Torej kr ena zgodba samo zato da se dogaja, nekje na sredini postane malce zanimivo, ko vidiš bolni um ustvarjalcev tega filma, modela oblijeta vse svoje žrtve z voskom (in to ŽIVE) in jih data v muzej voščenih lutk, par jih je pa še po mestu da zgleda bolj živo ;) Kot se za grozljivko spodobi 2 tipa pobijeta kr neki folka, na bolj ali manj nagravžen način, moj najlubiš je bil headshoot, ki je sicer skrajno neverjetn ampak je cool zgledal :D Torej nakoncu 2 preživita in nek bedni poskus namigovanja nadaljevanja, tko kot pri vseh tovrstnih filmih. Če niste freak na grozljivke, po moje ni vreden 1100 SIT.
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a lucky » Ponedeljek 18 julij 2005 @ 17:50

Nazadnje sem tud jaz gledala Vojno svetov in mi je bil kar fajn. In ja, se strinjam da je prav fino, da je glavni junak samo oče, ki skuša rešit le sebe in svoje otroke, ne pa celega sveta.
Zdej pa komi čakam, da pride "The butterfly effect". Po napovedniku sodeč bo prav dober film.
lucky

OdgovorNapisal/-a Legija » Ponedeljek 18 julij 2005 @ 18:34

Nazadnje gledu Batman begins. Morm rečt,da niti u sanjah nism prčakvou tok dobrga filma. Sicr mi je bil prvi del Batmana ušeč, sam vsi naslednji so bli pa podn od podna. Ampak kr je film dobu tok dobre kritike sm se odloču it pogledat in res ni me razočaru. Dobra zgodba,dinamičn potek filma... Še posebi všeč mi je blo to, da je vse prikazan tko nekak na še kr vrjetn način,za razliko od prejšnih Batmanov kjer so okol skakal razni pingvini in SCI-FI modeli.
Legija

OdgovorNapisal/-a Tody » Ponedeljek 18 julij 2005 @ 19:23

Buterfly efect je tako nor film da človek dol pade ! Nekateri smo to gledal že pred enim letom in je res film ki mu ni para tako po izvedbi kot po vsebini...
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a Vagabond » Torek 19 julij 2005 @ 21:38

Legija napisal/-a:Nazadnje gledu Batman begins. Morm rečt,da niti u sanjah nism prčakvou tok dobrga filma. Sicr mi je bil prvi del Batmana ušeč, sam vsi naslednji so bli pa podn od podna. Ampak kr je film dobu tok dobre kritike sm se odloču it pogledat in res ni me razočaru. Dobra zgodba,dinamičn potek filma... Še posebi všeč mi je blo to, da je vse prikazan tko nekak na še kr vrjetn način,za razliko od prejšnih Batmanov kjer so okol skakal razni pingvini in SCI-FI modeli.

Mimogrede, ker je moj najljubši Batman do sedaj Returns (ja, bolj Burtonovski Batman mi je boljši od manj Burtonovskega), čeprav tudi prvi ni slab, sem hotel le povedati, da je pač pingvin en od karakterjev v Batmanu. Lahko, da je fantazijski (čeprav je razlaga v filmu odlična), ampak je pač del domišljije, ki je ustvarila strip. Tako da, pingvin da, Mr. Freeze pa ne.

Tody napisal/-a:Buterfly efect je tako nor film da človek dol pade ! Nekateri smo to gledal že pred enim letom in je res film ki mu ni para tako po izvedbi kot po vsebini...

Huh, a to res prihaja šele sedaj v kino? Pogledal več kot leto nazaj in moram rečt, da je zelo zelo zanimiv, čeprav če ga primerjam s filmi s podobnimi elementi, mislim da ni tako izjemen. Je še veliko podobnih, ki so boljši. Je pa res, da je sama tematika tako dobra, da je tudi film vredu.

Zadnji film, ki sem ga jaz gledal je bil Before Sunset. Odlično nadaljevanje Before Sunrise in vsaj zame obvezen ogled obeh v maratonu.
Vagabond

Kraj: Wien (Dunaj), .at

OdgovorNapisal/-a charlli » Torek 19 julij 2005 @ 23:28

Zadnji film, ki sem si ga ogledal je lahkotna zgodba sarajevskega režiserja Žalice, Kod amidže Idriza (Pri stricu Idrizu). Tipični sarajevski ambijent in malenkostni dodatki, ki so me spravile v smeh. Ok, mogoče nisem objektiven, ker je poanta zgodbe tudi del mene, ga pa vseen priporočam za nedeljsko večerno gledanje.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a lucky » Sobota 30 julij 2005 @ 21:23

Končno sem si ogledala "The butterfly effect". Film je čist zadostil mojim pričakovanjem, v bistvu jih je še presegu. Od začetka do konca filma sem bla čist na trnih. Definitivno priporočam ogled :pgor: .
lucky

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Ponedeljek 08 avgust 2005 @ 8:35

Vcer sm gledala Tasca da te kap...no ja no sj ene par scen je res smesnih..sam drgac pa cel film ni za dol past no.
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a bejba » Ponedeljek 08 avgust 2005 @ 12:17

lucky napisal/-a:Končno sem si ogledala "The butterfly effect". Film je čist zadostil mojim pričakovanjem, v bistvu jih je še presegu. Od začetka do konca filma sem bla čist na trnih. Definitivno priporočam ogled :pgor: .

Grem pogledat tole zadevco.

Jst pa priporočam Krvavo romanco tistim, k nimate problemov z krvavimi scenami :D
bejba

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Ponedeljek 08 avgust 2005 @ 22:11

Butterfly effect definitivno eden najboljsih filmov kar sem jih kdaj videl!!!! Must see!!!!!
Haselnuss

Kraj: Menges, Slovenija

OdgovorNapisal/-a bejba » Ponedeljek 08 avgust 2005 @ 23:10

Haselnuss napisal/-a:Butterfly effect definitivno eden najboljsih filmov kar sem jih kdaj videl!!!! Must see!!!!!

res odličen, hehe, dobri prizori, enkrat sem kr mau trzlna...ta debeli Lenny :lol:
bejba

OdgovorNapisal/-a exxxiD » Ponedeljek 08 avgust 2005 @ 23:33

Haselnuss napisal/-a:Butterfly effect definitivno eden najboljsih filmov kar sem jih kdaj videl!!!! Must see!!!!!

Je zanimiv, vendar me glavni igralec ni prepričal :P Se mi zdi da mu take vloge ne odgovarjajo... Sam je pa ideja super...
exxxiD

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Torek 09 avgust 2005 @ 8:39

exxxiD napisal/-a:

Je zanimiv, vendar me glavni igralec ni prepričal :P Se mi zdi da mu take vloge ne odgovarjajo... Sam je pa ideja super...

Ja, jst sm bil tud mal skepticen zarad Ashton Kutcerja, da se ga ne bom mogel navaditi v resnem filmu. Sem cisto pozabil v filmu, da je on drugace igralec za nore komedije.
Se je zgodilo, da je v kaksni drami igral Ed O`Neill (Al Bundy) ali pa Leslie Nielsen pa sem stalno med filmom pricakoval kaksno bedarijo pa je ni in ni bilo od nikoder...

Tale film Butterfly effect je pa res UAU!!!! Mogoce mi je bil zato tko vsec, ker ni tisto tipicno Hoolywood sranje. Poleg Hide and Seek, je bil tole res eden boljsih njihovih filmov letos...
Haselnuss

Kraj: Menges, Slovenija

Naslednja

Vrni se na FILM/TV/RADIO/TISK

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost