Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Sexy humor

Zabavna plat življenja, trači, zanimivosti, humor

Sexy humor

OdgovorNapisal/-a charlli » Torek 10 maj 2005 @ 12:56

- Zakaj vegetarijanke ne kričijo, medtem ko jim prihaja orgazem?
- Ker enostavno ne želijo priznati, da jim je bil nek KOS MESA tako všeč...

Dva kondoma se pogovarjata:- Joj, jest pa zadnje čase sanjam sam še o otrocih, o nosečnicah, o porodnišnicah...
- Ma dej, stari, ti si poču!'
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a bejba » Torek 17 maj 2005 @ 21:19

Dva para, Franc z Micko in Polde z Jožico,
se odloči, da bodo probali z menjavo partnerjev,
ker je to pač zdaj moderno. Po divjem seksu, reče Polde:
"Čuj, to je blo pa ful dobro, to še moramo kdaj ponoviti.
Kaj misliš, kak pa sta se imeli najini ženi?"
bejba

Kraj: po srcu lublan?anka

OdgovorNapisal/-a bejba » Petek 20 maj 2005 @ 13:42

Atraktivna črnolaska je elegantno zakorakala čez avlo kinocentra.
Izzivalno je migala z boki in prišla do velikega šanka, kjer je osamljen sameval natakar.
Pomahala je čez ves prostor moškemu, ki je stal na drugem koncu avle in budno spremljal vse, kar se je dogajalo pred blagajnami. Takoj je prišel k njej. Ko je pristopil, mu je zapeljivo nakazala, da lahko približa svoj obraz njenemu. Stegnila je roko in ga nežno pomasirala po nosu, ki je takoj postal rdeč.
"Ste vi direktor?" je dahnila in stegnila še drugo roko ter z obema nežno masirala njegov obraz.
"Pravzaprav ne," je rekel moški in skromno dodal: "Sem le upravnik."
"Pa bi lahko govorila z direktorjem? Bi ga lahko poklicali?" je vprašala in njeni roki sta se spustili nižje in začeli masirati njegov vrat. "Bojim se, da ne," je odgovoril moški.
Njeni roki sta medtem zašli v njegove goste črne lase. Upravnik je bil ze zelo razburjen od božanja, ki ga je bil tako nenadno deležen od atraktivne črnolaske.
Rekel je: " Direktor je tam gori in ravnokar počne nekaj zelo važnega, zato ga ne smem motiti. Ali vam lahko jaz kako pomagam?"
"Da, lahko bi mi. Rada bi, da mu prenesete sporočilo," je odgovorila lepotica in njeni roki sta se vrnili na njegov obraz. S prsti je nežno šla čez njegove polne ustnice. Potem mu je v usta nežno porinila tri prste in mu pustila, da jih je nežno sesal.
"Recite mu," je rekla in mu dala polizat še prste druge roke, "da ni prav nič toaletnega papirja in mila v ženskem stranišču ...."
bejba

OdgovorNapisal/-a bejba » Ponedeljek 22 avgust 2005 @ 19:57

Brhka mladenka se ponoči sprehaja po Čopovi, ko se ji približa moški in ji prišepne: "Moram te met, takoj zdej te moram nategnt ! Na tla bom vrgu 10 tisočaka in med tem ko ga boš pobrala te bom oduzadi !"

Mladenka pomisli in pravi možakarju če mal počaka. Po mobiju kliče prjatlco, kva je za narest, jebiga mani je mani.

Prjatlca ji svetuje:" Hitr pober dnar in spizdi, sej preden bo un utegnu spustit hlače boš ti že deleč.Pa poklič me pol!"

Čez pol ure jo mladenka pokliče. "Kva je blo?" jo vpraša prjatlca. "Baraba je meu same stotake !"
bejba

OdgovorNapisal/-a Pusi_Ket » Ponedeljek 22 avgust 2005 @ 20:37

bejba napisal/-a:Brhka mladenka se ponoči sprehaja po Čopovi, ko se ji približa moški in ji prišepne: "Moram te met, takoj zdej te moram nategnt ! Na tla bom vrgu 10 tisočaka in med tem ko ga boš pobrala te bom oduzadi !"

Mladenka pomisli in pravi možakarju če mal počaka. Po mobiju kliče prjatlco, kva je za narest, jebiga mani je mani.

Prjatlca ji svetuje:" Hitr pober dnar in spizdi, sej preden bo un utegnu spustit hlače boš ti že deleč.Pa poklič me pol!"

Čez pol ure jo mladenka pokliče. "Kva je blo?" jo vpraša prjatlca. "Baraba je meu same stotake !"

fak Bejba... ne morm verjet da sva obe objavle tale štos :lol:

Uciteljica je v soli dala ucencem za domaco nalogo spis z naslovom: Macka ima devet zlivljenj

Janezek je prinesel v solo sledeco nalogo:
"Moja sestra in njen fant sta vceraj zvecer sedela v dnevni sobi in klepetala. Potem je njen fant ugasnil luc in oba sta se zacela poljubljati. Mislim, da je postalo sestri pri tem slabo, ker ji je segel fant z roko pod bluzo, da bi cutil, ce ji se bije srce. Ravno tako kot to vedno dela stric, ki je zdravnik. Toda ni bil tako dober kot stric, ki je zdravnik, kajti imel je velike tezave. Ni znal najti srca in je meckal kar dolgo casa naokrog. Jaz mislim, da je sestri od tega celo postalo se bolj slabo, ker je kar na enkrat zacela zelo tezko dihati. Zaradi tega ni mogla vec sedeti in oba sta se ulegla na kavc. Potem je sestra dobila se vrocino, saj je rekla da ji je neznansko vroce. Njen fant je najbrz tudi dobil vrocino, saj se je ulegel zraven nje na kavc. Obema je bilo slabo od te grozne vrocine. Tudi sam sem dognal odkod ta vrocina izvira, zaradi katere je bilo obema tako slabo. Iz jajc njenega fanta je izvalila namrec velikanska glista. Videl sem, kako je zlezla iz odpetih hlac in se postavila pokonci skoraj navpicno. Kaj takega se nikoli nisem videl. Bila je najmanj 20 cm dolga. Ko je sestra videla strasno glisto, jo je postalo mocno strah saj je dobila velike oci in je siroko odprla usta. Toda sestra jebila na vsak nacin zelo pogumna. Rekla je samo se, o Devica Marija usmili se me, nakar je skusala glisto ubiti. Dala jo je v usta in jo griznila za vrat. Nato ji je nameravala verjetno izsesati kri. Naenkrat pa je sestra dala iz sebe smesen grgrajoc glas in jo izpustila. Verjetno jo je glista ugriznila nazaj. Potem jo je sestra ponovno zagrabila in jo mocno drzala, medtem ko je fant iz zepa vzel nagobocnik in ga glisti nataknil na glavo. Verjetno zato, da ne bi mogla vec gristi in pljuvati. Sestra se je ulegla na hrbet in siroko razsirila noge in fant se je ulegel nanjo. Ocitno sta jo hotela med sabo kot valjar zmeckati. Toda glista se je borila kot nora, oba sta jecala in tokala, da je bilo joj. Borila sta s tako silo, da bi se kavc skoraj prevrnil. Po dolgi in strasni borbi sta naekrat oba utihnila in obmirovala na kavcu. Mislil sem, zdaj je glista mrtva, saj je mlahavo visela,iz nje pa je prisla ze njena drobovina. Sestra in njen fant sta bila na smrt utrujena, toda vseeno sta se poljubljala se naprej. Menim da od veselja, ker sta premagala to strasno zival. Toda kaksen sok! Glista ni bila se mrtva, ampak je se zivela!!! Skocila je navzgor in se spet zacela boriti...To isto se je ponovilo se nekajkrat, dokler moja sestra ni skocila nanjo in jo je poskusala ubiti tako, da je svojo zadnjico silovito udarjala po glisti. Kljub temu je bila ta sele po 35 minutni borbi koncno mrtva. Fant je prijel zdaj mrtvo glisto za usesa in jo nesel v stranisce.
Pravijo, da imajo macke devet zivljenj. Jaz pa sem vceraj ugotovil da imajo gliste najbrz se kaksno zivljenje vec kot macke!"

Janezek
Pusi_Ket

Kraj: Lublana

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Nedelja 04 september 2005 @ 14:00

Prijateljici se pripravljata na zabavo v planinski koči polni fantov.
Ko se približata koči, ena izmed njiju reče: "Joj, saj ti nimaš
pod plaščem sploh ničesar oblečenega!"
"Seveda ne. A si ti kdaj vtakneš vato v ušesa, ko greš na koncert?"
Haselnuss

Kraj: Menges, Slovenija

OdgovorNapisal/-a bejba » Sreda 21 september 2005 @ 12:44

Sta mela dobra vila in ostrzek "odnos"....
Pa lezi ostrzek z glavo med nogami dobre vila in se...igra z njo..
in zamrmra dobra vila :" Zlazi se ostrzek, zlazi se, kot se še nikoli nisi!!"
bejba

OdgovorNapisal/-a bejba » Sreda 05 oktober 2005 @ 14:18

Pridejo SESTRE v lekarno kupovat kondome.

Emperatriz reče: A mi lahko daste take, ki imajo oznako Ferarrija?
Daphne dahne: Jaz bi pa take z oznako Mercedesa ...
Marlena vzklikne: Najboljši so z oznako BMW-ja!
Prodajalka pa hladno odvrne: A veste kaj, fantje, za v blato je najboljši terenec!
bejba

OdgovorNapisal/-a charlli » Torek 24 oktober 2006 @ 1:09

Prostitutke stojijo na cesti in čakajo stranke. Mimo pride starejša gospa in jih vpraša:
"Ja, punčke, kaj pa delate na cesti?"
"Čakamo, da bo tovornjak pripeljal pomaranče!" se je oglasila ena.
"Potem se bom pa se jaz postav'la v vrsto!" je rekla starka in se ustavila.
Mimo je prišel policist, jo zagledal med prostitutkami in presenečeno vzkliknil:
"Kaj, mamca, a' vi tudi?"
"Seveda! Brez problema! Samo protezo si snamem pa jih že lahko cuzam!
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Torek 24 oktober 2006 @ 14:00

Moški čaka na bus, v naročju pa nosi dva dojenčka.
Mimo pride ženska in vidi dva luštna dojenčka in začne spraševati:
"Joj, sta srčkana, kako jima je pa ime?" Moški jo grdo pogleda in
odgovori:"Ne vem!" Ženska vrta dalje: " A sta punčki al fantka?"
Moški ji besno odvrne: "Pojma nimam!"
Ženska zgroženo: "Kakšen oče pa ste!?"
Moški: "Jaz nisem njihov oče. Sem direktor tovarne kondomov in to sta
reklamaciji!"
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a nana » Torek 24 oktober 2006 @ 14:59

Gresta dva skozi gozd,

Pa reče ona: "Imam en tak čuden občutek, da me hočeš poseksat".

Pa pravi on: "Ma ne!! Od kod le ti ta čuden občutek?!"

Ona: "Ma daj me vseeno, samo da se rešim tega občutka".

:lol:
nana

OdgovorNapisal/-a charlli » Nedelja 21 januar 2007 @ 14:53

Q: What is it when a man talks nasty to a woman?
A: Sexual harassment.
Q: What is it when a woman talks nasty to a man?
A: $3.99 a minute.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Petek 04 maj 2007 @ 17:38

What is the difference between a girlfriend and a prostitute?

Second one is cheaper
Haselnuss

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Sreda 23 maj 2007 @ 8:20

Na fakultetnem plesu American povabi Svedinjo na ples.
Med plesom jo narahlo stisne in rece: "V Ameriki temu recemo objem."

Svedinja odgovori: "Jaa, na Svedskem tudi."
Malo pozneje ji da na usta cmok in rece:
"V Ameriki temu recemo poljub."
"Jaa, na Svedskem tudi."

Proti koncu vecera in po nekaj pijacah jo odpelje na travnik in se spravi k seksu: "V Ameriki temu recemo sendvic na travi."
Svedinja pa odgovori: "Jaa, tudi na Svedskem temu recemo sendvic, samo da damo notri vec mesa."
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Haselnuss » Torek 03 julij 2007 @ 10:43

Draga soproga! 28.10.2006 / 10:42
Prejšnje leto sem se okoli tebe trudil točno 365 krat, vendar sem bil zares uspešen samo 36 krat.
Zakaj sem bil tako mizerno uspešen, sem se vprašal tudi jaz.
Še dobro, da si pišem dnevnik, zato sem povzel podatke prejšnjega leta:
7 krat te je zeblo
10 krat ti je bilo prevroče
25 krat so te motili sosedje, ki so bili preglasni
20 krat si bila utrujena
83 krat nisi mogla zaradi tehničnih razlogov
5 krat ti je bilo prezgodaj
25 krat je bilo odprto okno in si se bala, da bi kdo lahko slišal
8 krat te je bolel hrbet
10 krat si preveč spila
38 krat nisi bila razpoločena
18 krat si imela novo frizuro
15 krat ti je bilo že prepozno
25 krat si prepozno prišla iz sluzbe
20 krat so ti tvoji podrejeni v službi dvignili pritisk
V 36 primerih, ko pa sem bil vendarle uspešen, pa
34 krat ni bilo videti pravega zadovoljstva, ker:
4 krat ti je postelja preveč škripala
5 krat si me stalno opozarjala, naj pazim
8 krat si me prav pred koncem vprašala, če sem zaklenil vhodna vrata
1 krat sem prenehal z aktivnostjo, ker si vpila in sem mislil, da te boli
8 krat si iz postelje ugotovila, da je potrebno prepleskati strop
8 krat sem prekinil, ker si zaspala
Po podrobni analizi najine neaktivnosti in spremljanju tvojih izgovorov dvomim, da bo zadovoljstvo v naslednjem letu boljse.
Izkoriščenost najinih kapacitet je samo 10 %, kar je po mnenju strokovnjakov zelo slabo, glede na to da stroj, ki se ne podmazuje in ne uporablja, hitreje propada. Glede na to, da imam sam velik interes v
ohranjanju mojega strojnega parka in ne želim, da hitro propade, sem se odločil poiskati nadomestno rešitev. Našel sem celo dve rešitvi:
1. prehod na ročno delo
2. zamenjava partnerja, torej tebe
S tem te obveščam, da sem izbral rešitev 2 kot boljšo, primernejšo in modernejšo (možnost ena bi pomenila povratek v preteklost).
Če te kdo vprasa, kje sem, lahko mirno poveš, da sem ti šel kupit cigarete.

Tvoj bivši soprog.
Haselnuss

Naslednja

Vrni se na Z4B4V4

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov