Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Blond

Zabavna plat življenja, trači, zanimivosti, humor

OdgovorNapisal/-a charlli » Torek 08 april 2008 @ 0:42

:lol: :smeh: moral bi ji rečt tole je fotoaparat in dlančnik hkrati, kjer bom zapisal tvoje želje, povej kaj boš spila...
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a Urkee » Torek 08 april 2008 @ 6:44

In potem bi ji racunal dvojno...bi se zasluzil...
Urkee
chUnaDesign

Kraj: Fu?ine

OdgovorNapisal/-a Butina » Nedelja 22 avgust 2010 @ 21:05

Zakaj blondinkam umirajo akvarijske ribice? "Ker na škatli s hrano piše: "Hraniti na suhem!"
Butina

OdgovorNapisal/-a Butina » Nedelja 22 avgust 2010 @ 21:05

Blondinka se je pohvalila, da je med dopustom potovala po Evropi. Črnolaska jo je vprašala: "Si med potjo iz Italije prevozila tudi Brenner?" "Ja, enega sem prevozila, toda ne vem, če mu je bilo ime Brenner."
Butina

OdgovorNapisal/-a Butina » Nedelja 22 avgust 2010 @ 21:06

Kaj reče blondinka, ko ji ginekolog pove da je noseča? "Ste sigurni da je moj?"

Kako nagovoriš blondinko, da se poroči s teboj? "Rečeš ji, da je noseča!"

Prijateljica je blondinki pripovedovala, kako hudo je bilo na smučanju. "Padla sem po strmini in se tako polomila, da sem obležala za tri tedne." "Ali si bila na tako zapuščenem kraju, da te niso mogli prej najti?" jo je vprašala blondinka.

Rjavolaska, črnolaska in blondinka so se usedle na vrtu restavracije in naročile:"Jaz želim S in W!" je rekla rjavolaska."Kaj pa je to?" se je začudil natakar."Soda in whiskey!""Meni pa prinesite G in T!" je rekla črnolasa."Kaj pa je to?" je spet vprašal natakar."Gin in tonic!" je odgovorila črnolasa."Jaz bom pa 15!" se je oglasila blondinka."Kaj pa je to?" je debelo pogledal natakar."7 in 7!"

Mladenič se je v poletni vročini odločil, da se bo skopal v mestnem vodnjaku. Slekel se je in gol, z milom v roki vstopil v vodnjak. K vodnjaku so prišle tri blondinke in naš mladenič se je naredil, da je kip, milo pa je stlačil v usta. Blondinke so se prav tako slekle in vstopile v vodnjak. Ena je zagledala milo v mladeničevih ustih. Potegnila ga je za penis in polovico mila mu je izpadla iz ust. K njemu je pristopila druga blondinka, ga prav tako potegnila za penis in iz mladeničevih ust je izpadla druga polovica mila. Tudi tretja blondinka se mu je približala, ga potegnila za penis, vendar mila ni bilo. Potegnila je še enkrat in nato veselo vzkliknila:"Poglejta! Jaz sem dobila pa šampon!"
Butina

OdgovorNapisal/-a Butina » Nedelja 22 avgust 2010 @ 21:12

Blondinka dobi za darilo vibrator. Po vklopu se prične tresti, nakar mu blodinka pravi:
kaj se treseš, saj je tudi zame prvič

Rjavolaska, črnolaska in blondinka so se usedle na vrtu restavracije in naročile:"Jaz želim S in W!" je rekla rjavolaska."Kaj pa je to?" se je začudil natakar."Soda in whiskey!""Meni pa prinesite G in T!" je rekla črnolasa."Kaj pa je to?" je spet vprašal natakar."Gin in tonic!" je odgovorila črnolasa."Jaz bom pa 15!" se je oglasila blondinka."Kaj pa je to?" je debelo pogledal natakar."7 in 7!

Kako blondinka naredi splav?
Štorklji zavije vrat.

"Zakaj blondinke nikoli nihče ne vpraša, koliko je ura?""Uro lahko nosijo na roki v dveh različnih položajih. Glede na to, da imajo blondinke dve roki, so torej možnosti štiri. Torej, za nekoga, ki zna šteti le do tri je to le preveč. Bi ji verjel, koliko je ura, če bi ti povedala?"
Butina

Prejšnja

Vrni se na Z4B4V4

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov