Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Prijava napak

Pohvale, pripombe in vse kar se tiče foruma

OdgovorNapisal/-a Firbec » Torek 14 november 2006 @ 1:23

Ni ravno napaka, je pa moteče. Ne vem sicer, če je pri vseh tako, ampak meni gre skrajno na živce oni spustni meni pri kategoriji ZABAVA. Zakaj? Ker imam težave s klikanjem na pregled zasebnih sporočil

Porkafiks! :protest:

p.s.: Težava bi bila odpravljena, če bi se malce povečalo razdaljo med menijem ter napis-klik-om do zasebnih sporočil.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Torek 14 november 2006 @ 9:07

Sj se ti med drugim posebno okno odpre za pregled zasebnega sporocila.
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Firbec » Torek 14 november 2006 @ 10:58

IsKrIcA napisal/-a:Sj se ti med drugim posebno okno odpre za pregled zasebnega sporocila.
V bistvu ne, ampak sem že našel rešitev. :) :)
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Torek 14 november 2006 @ 11:05

No pol pa sploh v redu. Samo ne vem kako da se ti posebno okno ne odpre?
IsKrIcA

OdgovorNapisal/-a Vagabond » Torek 14 november 2006 @ 11:14

Huh, jaz imam prenosnika s precej visoko resolucijo in 15'' ekranom, pa nimam nobenih tezav pociljat tistega brez, da bi zadel menu. Kako neroden pa si ti z misjo?

Je pa res, da tudi meni ta menu nikakor ni vsec.
Vagabond

Kraj: Wien (Dunaj), .at

OdgovorNapisal/-a Firbec » Torek 14 november 2006 @ 11:22

1. Imam tudi prenosnika in nimam miši, temveč "track-area" (nadomestek za miš).
2. Ta meni se mi spusti čez CELOTEN napis o zasebnih sporočilih, s čimer onemogoči klik nanj. Tako moram najprej klikniti nekam vstran ter šele potlej na ZS.

Pri uporabi Firefoxa pa tudi nikoli nisem dobil poziva, ali naj dovolim odpiranje oken s stran http://www.studentarija.net/portal/forum.

p.s.: Po predogledu TEGA sporočila ZDAJ pa se mi je pop-up okno čudežno pojavilo. :D :lol: (Morda zato, ker sem prej stran dodal med dovoljene za pop-up-e? :lol: :mrgreen:)
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a Firbec » Sreda 22 november 2006 @ 17:25

Pri smajlijih imata dva smajlija enako kodo. ": j e z a :" (pravilno seveda pisano brez presledkov).
Firbec
Neukročeni 1

označeno kot prebrano

OdgovorNapisal/-a Firbec » Ponedeljek 08 januar 2007 @ 1:40

OK, sem opazil. Ampak bi bilo bolje, če bi bila ta možnost (tudi) na izhodiščni strani foruma, ne zgolj v podforumih.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a dirtysanchez » Četrtek 18 januar 2007 @ 1:37

ko grem na podforum Zabava, me Nod32 opozori o virusu? whut? :shock:
dirtysanchez

Kraj: Ljuba Ana

OdgovorNapisal/-a Sleeping_Beauty » Petek 19 januar 2007 @ 9:07

mene tut neki zanima...

zdele že dva al tri dni ko zjutri pogledam forum,je neka nova tema (mislim da pr brez cenzure) z čudno vsebino in vsakič jo nek drug novi uporabnik odpre (zgleda kot kak spam ali pa virus)

zakaj se to dogaja?
Sleeping_Beauty

OdgovorNapisal/-a Firbec » Sreda 24 januar 2007 @ 2:54

Pri ogledu galerij z uporabo slideshowa mi po kliku na puščico, tako za naprej kot za nazaj, stran preskoči na vrh, kar pomeni, da se drsnik strani pomakne na vrh. S tem je slika, ki je sicer prikazana v nekako na sredini strani, vidna le delno, zaradi česar je potrebno vsakokrat znova z drsnikom popravljati položaj strani.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a Tody » Sreda 24 januar 2007 @ 3:43

Hey !

Stran je optimizirana glede na to kakšno resulucijo ima večina naših obiskovalcev. Zavedamo se da se stran ne vidi lepo v IE 5. Zavedamo se da stran zgleda čudno v bolj eksotičnih brskalnikih.

Ker je tehnično nemogoče narediti stran, ki bi ustrezala vsem željam vam svetujemo da uporabite brskalnik Fire Fox in resolucijo vsaj 1280x1024.

Za nevšečnost se vam in drugim uporabnikom opravičujemo
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a Firbec » Sreda 24 januar 2007 @ 4:47

Galerijo sem preizkusil v obeh najnovejših verzijah Internet Explorerja ter Mozilla Firefoxa. Resolucijo imam pa 1024*768, največjo, kakršno pač lahko imam na prenosniku.

p.s.: Chill out! :D :mrgreen: :smeh:
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a Vagabond » Četrtek 25 januar 2007 @ 7:40

Tody, FETK ima tu bolj prav. Jaz imam na svojih računalnikih različno velike zaslone, pa noben popolno ne prikaže galerije tako, da mi ne bi bilo potrebno švigati gor in dol, da bi jo uporabljal. Pa vendar je takšno funkcionalnost precej enostavno napravit.

1. Skripto, ki generira nazaj in naprej gumbke spremenite do te mere, da dodate "#picture" (ali kaj podobnega) na koncu URLja (npr. http://studentarija.net/portal/galerija ... 11#picture).
  2. V templatu za galerijo dodaj (v table tag, ki je pod linkom za nazaj) id="picture". Nekako takole:
    Koda: Izberi vse
    <table align="center" border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" id="picture">

To ti bo omogočilo, da bo zadeva delovala kot si FETK želi. In verjetno tudi ostali.
Vagabond

Kraj: Wien (Dunaj), .at

Prejšnja

Vrni se na VAŠ FORUM

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost