Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Vaš forum

Pohvale, pripombe in vse kar se tiče foruma

OdgovorNapisal/-a Wojka » Četrtek 05 marec 2009 @ 15:24

Ok :)
Wojka

OdgovorNapisal/-a Firbec » Sobota 11 april 2009 @ 23:14

liveNetLife je korak nazaj.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a Tody » Ponedeljek 13 april 2009 @ 22:41

Korak nazaj od česa ? :)
Tody

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a Vagabond » Ponedeljek 06 julij 2009 @ 9:20

Nov font? Zakaj ze?
Vagabond

Kraj: Wien (Dunaj), .at

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Ponedeljek 06 julij 2009 @ 12:00

Tele dni precej prčkamo po strežniku, pa se je slučajno forum ponastavil na prejšnjo verzijo. Bo Tody uredil ASAP :)
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a set123 » Petek 14 avgust 2009 @ 21:56

Ali mogoče kdo ve zakaj spletne strani, ki jih navedem kot vir, noče več odpret? Na začetku vedno probam odpret, da vidim če deluje, čez nekaj časa pa te strani ni več mogoče videti.
set123

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Petek 14 avgust 2009 @ 23:05

Edina možna razlaga je, da jih v tem času ukinejo, preimenujejo ali nekaj tretjega.
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a set123 » Sobota 15 avgust 2009 @ 11:02

TorcidaST napisal/-a:Edina možna razlaga je, da jih v tem času ukinejo, preimenujejo ali nekaj tretjega.

Zakaj bi nekatere strani iz uradne strani genealoškega društva ukinili ali spremenili, večine strani pa ne?
set123

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Sobota 15 avgust 2009 @ 12:23

Pa dobr no, a zdj boš v vsako temo napisu eno tvojo teorijo zarote? :roll:

Si pomislu, da majo mogoče tehnične težave? Težave s serverjem? Ponudnikom? Karkol.
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Sobota 15 avgust 2009 @ 14:14

set123 napisal/-a:
TorcidaST napisal/-a:Edina možna razlaga je, da jih v tem času ukinejo, preimenujejo ali nekaj tretjega.

Zakaj bi nekatere strani iz uradne strani genealoškega društva ukinili ali spremenili, večine strani pa ne?

Očitno majo slabe serverje, kaj drugega ti težko rečem. Al pa so se jim samo serverji sesuli, ker je na ta link kliknilo nas 5-6, tam pa so navajeni, da imajo 1 obiskovalca dnevno :smeh:
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a set123 » Ponedeljek 12 oktober 2009 @ 17:06

A zdaj boste pa še vi imeli cenzuro na forumu? Zakaj mi brišete sporočila v zvezi s cepivi za novo gripo?
set123

OdgovorNapisal/-a Wojka » Ponedeljek 12 oktober 2009 @ 22:43

set123 napisal/-a:A zdaj boste pa še vi imeli cenzuro na forumu? Zakaj mi brišete sporočila v zvezi s cepivi za novo gripo?

Ker si tečen.
Wojka

OdgovorNapisal/-a sunshine » Torek 13 oktober 2009 @ 9:33

set123 napisal/-a:A zdaj boste pa še vi imeli cenzuro na forumu? Zakaj mi brišete sporočila v zvezi s cepivi za novo gripo?

V temi o prašičji girpi sem te 2x prosila, da se drži teme. Ko si v temo začel mešat še korupcijo in preiskave v farmacevtskih podjetjih, sem te opozorila, temo brisala in ti jo poslala na zasebno sporočilo. Vidim, da si ga prebral, ker ga imam jaz v folderju Prebrano. Če si ga 'po nesreči' izbrisal, ti jo lahko pošljem še enkrat.
Mislim, da sem te v isti moji objavi, zakaj je bila tema brisala, ponovno opozorila, da se drži teme. Ker nadaljnje objave niso imele povezave z novo gripo, razen tega, da v eni klobasasti objavi omeniš en stavek, da je Novartis na Hrvaškem tudi v preiskavi zaradi cepiv proti novi gripi, ki naj bi jih milijon in pol prodal njihovemu Imunološkemu zavodu, sem objavo v skladu s predhodnjimi prošnjami izbrisala.
Mislim, da si sposoben razumeti prošnje in opozorila, jaz pa tudi nisem tu zato, da bi te nadalnjih 10 strani ali več, kolikor imaš pač namen pisat, lepo na kolenih prosila, da se lepo prosim drži teme. Pravila so za vse enaka. Opozorjen si bil, posledice si poznal, vendar si se sam odločil, da si ravnal kot si ravnal, oziroma pisal tja, kamor ni bilo namenjeno, zato mislim, da je povsem neupravičeno, da se sedaj pritožuješ nad cenzuro.
Sam si odprl temo o korupciji v Novartisu, torej bi jo napisal tam in bi še sedaj tam bila. Po principu, če ima skupni imenovalec, potem lahko pišem, bomo imeli kmalu zarote Pfeizerja v temi Jutranja erekcija (če jo imamo), zarote vseh farmacevtskih firm v temi Jutranje in večerne navade-kako ne moremo vstat iz postelje, ne da bi pogoltnili pest Novartisovih tablet, v temi Srečen sem, ko....požrem dnevno dozo Novartisovih antidepresivov in travce (jamaiški kartel), Mediji-zakrivajo nam resnico, ker so verjetno na Novartisovi plačilni listi ali pa nanje pritiska ta ali oni, vmes pa je spetnova gripa. Ni potrebe, da je čisto vsaka tema na forumu okužena z Novartisom, okuženimi ali karkoli drugega cepivi in zarotami proti človeštvu. Mogoče si kdo tvojih prispevkov niti najmanj ne želi brat in se jih najlažje izogne tako, da ne odpira tem, v katere pišeš.
Mislim, da nas bi bilo kar precej tu zelo nesrečnih, če bi se to res zgodilo, vendar tudi če to pišeš v temo Prašičja gripa, v vsaki enostranski objavi z enim odstavkom omeniš cepivo proti prašičji gripi, to ne bo šlo skozi. Imaš temo o Novartisovih zarotah, pridno jo polni. Če se boš držal teme in pravil foruma, ne bo brisano nič, kot ni bilo sedaj nikoli brisano, ne glede na to, če smo se strinjali s tabo ali ne.
sunshine

OdgovorNapisal/-a sunshine » Torek 27 oktober 2009 @ 10:48

Razprava na set123 prtožbe, da je cenzuriran iz moje strani, ki v temi o prašičji gripi pač nimajo kaj iskat. Nisem namreč ne prvo ne drugo.
Set123, če imaš težave z razumevanjem pravil foruma, ali z razumevanjem opozoril, ki se nanašajo na to, da ne smeti po temah, potem vprašaj za pojasnilo. Ti bomo z veselijem razlagali, dokler se ne bomo razumeli.

Vagabond napisal/-a:Dragi set123, kolikor mi je znano, moderatorji tu ne brišejo dobro argumentiranih odgovorov. Če pa si mi mislil odgovoriti s tem, da bi me žalil, pa verjetno niti ne potrebujeva moderatorjev, mar ne?

set123 napisal/-a:
Vagabond napisal/-a:Dragi set123, kolikor mi je znano, moderatorji tu ne brišejo dobro argumentiranih odgovorov. Če pa si mi mislil odgovoriti s tem, da bi me žalil, pa verjetno niti ne potrebujeva moderatorjev, mar ne?

Morda ne dobro argumentiranih, vendar pa je Sunshine zagotovo neutemeljeno zbrisala čisto preproste odgovore tudi podkrepljenimi argumenti.

TorcidaST napisal/-a:
set123 napisal/-a:

Morda ne dobro argumentiranih, vendar pa je Sunshine zagotovo neutemeljeno zbrisala čisto preproste odgovore tudi podkrepljenimi argumenti.

...ki niso sodili v to temo. Prosim preberi si pravila foruma, preden jih začneš komentirati. Glede na to, da še svoje argumente ne prebereš, dvomim da si prebral kaj takega.

Jaz lahko tudi odlično argumentiram, da sem včeraj dobil mozolj na riti zaradi preveč pojedene majoneze, a bo moje sporočilo kljub morda celo slikovnemu dokazu zbrisano, ker ne sodi v to temo. Oprosti, ker se moram s tabo pogovarjati na takšnem nivoju, ampak sem opazil, da drugače enostavno ne gre, ker tvoji možgani očitno samo konstantno premlevajo "ne beri odgovorov drugih, ne beri odgovorov drugih, nalepi nov link, nalepi nov link, gripa ubija, gripa ubija...."

Vagabond napisal/-a:Zanimivo, da se ti zapletaš v slabo argumentirane preproste odgovore z podkrepljenimi argumenti (to sem ravnokar razbral iz tvojega zadnjega odgovora), medtem ko je sunshine zelo jasno napisala:
sunshine napisal/-a:Brisani nadaljnji poskusi podtikanja pristranskosti članu foruma, določeni mednarodni organizaciji in nestrinjajočim se novinarskim krogom oziroma odvisnim medijem.

Zakaj neki bi sunshine lagala (in to javno napisala, četudi bi ji ne bilo treba) o podtikanju, če si ti le slabo argumentiral argumente?

Drugače pa, čista petka (saj ti dajo petke za dobro delo, mar ne?) za tvojo igro "ne bom ti odgovoril na vprašanja, ker mi bo cenzura vse dobre odgovore pobrisala".

set123 napisal/-a:
Vagabond napisal/-a:sunshine zelo jasno napisala:
sunshine napisal/-a:Brisani nadaljnji poskusi podtikanja pristranskosti članu foruma, določeni mednarodni organizaciji in nestrinjajočim se novinarskim krogom oziroma odvisnim medijem.

Zakaj neki bi sunshine lagala (in to javno napisala, četudi bi ji ne bilo treba) o podtikanju, če si ti le slabo argumentiral argumente?

No, potem lahko še napišem da Sunshine milo rečeno piše neresnico, ker nisem skušal podtikati pristranskosti.

TorcidaST napisal/-a:Poglej saj spet počneš isto... In očitno ti je treba vsakič znova povedati:

- vsako naslednje sporočilo, ki se bo nanašalo na karkoli drugega kot prašičjo gripo, bo brisano.
- namesto da jokaš o pravilih foruma (in jih hkrati kršiš) te vabim, da meni in Vagabondu odgovoriš na par vprašanj, ki sva ti jih zastavila.

[/quote]
sunshine

OdgovorNapisal/-a ABBA » Ponedeljek 16 november 2009 @ 13:07

Ne želim biti zadirčna ali picajzlasata, ampak se mi zdi vprašanje v vaši Anketi, kjer sprašujete Ali slediš Študentariji?, narobe zastavljen. Če sprašujete Ali slediš Študentariji, bi potem morali slediti odgovori kot so: Da, Ne, Včasih ... Glede na odgovore, ki pa so zraven vašega vprašanja na izbiro, pa bi potem moralo biti vprašanje: Kako/kje slediš Študentariji?

No, samo predlog.

Kr tko naprej, super ste ;)
ABBA

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na VAŠ FORUM

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost