Prijava je bila neuspešna.

Še niste registrirani?

Če še niste opravili registracije, lahko to storite tukaj.

Pozabljeno geslo?

V kolikor ste izgubili svoje geslo, ga lahko pridobite tukaj.

Registracija je potrjena.

Uspešno ste potrdili vašo registracijo.

Sedaj se lahko preko obrazca na vrhu naše spletne strani prijavite z vašim uporabniškim imenom in geslom.

Vaš forum

Pohvale, pripombe in vse kar se tiče foruma

OdgovorNapisal/-a charlli » Petek 30 maj 2008 @ 1:38

Sej mislim, da te po določenem času vsak sistem odjavi, pusti ti le zvezdice (če si označil zapomni si me in dovolil brskalniku da si zapomne tvoje geslo). Tudi meni se naslednjič pojavijo zvezdice in izpolnjen nick, ampak tako tudi recimo na Gmailu in na drugih podobnih portalih. Lahko pa da se motim.
charlli
chUnaDesign

OdgovorNapisal/-a cbelca » Petek 30 maj 2008 @ 1:46

Firbec napisal/-a:Tole pa ne drži povsem. Jaz imam npr. nastavljeno tako na forumu kot v obeh brskalnikih, da si zapomnita uporabniško ime in geslo, pa me vseeno ne prijavi samodejno. Geslo si sicer brskalnika zapomnita (označeno je z zvezdicami), vendar moram kljub temu pritisniti na gumb za prijavo.

am IE me ne prijavi samodejno, mozilla pa brez blema in mam isto nastavljeno vse.
cbelca

Kraj: podpohorski travniki

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Petek 30 maj 2008 @ 2:12

Hm zanimivo, men je to počel pred prenovo, zdej pa mi lih deluje OK. Bomo preverili kaj se da narest
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a Vagabond » Petek 30 maj 2008 @ 6:16

Ponavadi se v takem splača pobrisati piškotke za to domeno. Ker piškotek obstaja (še od stare strani), tvoj brskalnik ne ustvari novega piškotka. Vendar ker stran deluje drugače, tvojega starega piškotka ne prebere pravilno, oziroma te ne prijavi. Če pobrišeš piškotek, potem bo ustvaril nov piškotek, ki bo formuliran pravilno.

Vse to nima nobene veze z nastavitvami, ki jih imaš v brskalniku. Prav tako nima veze, če si brskalnik zapomni geslo ali ne.

Študentarija zapiše piškotek za eno leto, vsakič ko se prijavite (seveda, če piše v pravilno oblikovan piškotek). Torej bi lahko šli eno leto brez obiska te strani in bi morali biti še vedno prijavljeni. Če brišete določene datoteke v brskalniku (zgodovina, začasne datoteke, itd.) ali pa če podobno dela kakšen program za nadzor nad računalom (kot recimo kakšen zelo živahen antivirusnik), potem lahko kdaj vmes tudi pobrišete piškotek.

IE in FF shranjujeta piškotke vsak zase, zato ni nobene povezave med obema.
Vagabond

Kraj: Wien (Dunaj), .at

OdgovorNapisal/-a Wojka » Torek 03 junij 2008 @ 0:23

opa Vagabond, se priklonim ;) piškotki so bili krivi,ja.., piškokti...
Wojka

OdgovorNapisal/-a Firbec » Torek 03 junij 2008 @ 6:58

Zdaj lahko vpiše doktorat... :smeh:
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a Wojka » Torek 03 junij 2008 @ 11:31

spet zajebava, kr neki...
Wojka

OdgovorNapisal/-a IsKrIcA » Četrtek 26 junij 2008 @ 20:31

Wojka a je še kej narobe al zdj dela?
IsKrIcA

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Wojka » Četrtek 03 julij 2008 @ 10:37

Ma se pač vedno znova prijavim, pa je.

Pa ura pri objavljenih sporočilih ne štima in to že kar en lep čas...
Wojka

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Četrtek 03 julij 2008 @ 12:03

To pa si vrjetno narobe naštimala v nastavitvah. Klikni gor na "Tvoj profil" in si uredi "časovni pas"
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a Wojka » Četrtek 03 julij 2008 @ 12:05

TorcidaST napisal/-a:To pa si vrjetno narobe naštimala v nastavitvah. Klikni gor na "Tvoj profil" in si uredi "časovni pas"

saj se mi je zdelo ja, sam ah... :D
Wojka

OdgovorNapisal/-a capo » Nedelja 09 november 2008 @ 15:24

sunshine napisal/-a:Prijazne iskričine prošnje, da greste rasizem zganjat v ustrezno temo ne delujejo. No, jaz nisem tako prijazna.

capo, temo rasizem že imaš. Odprl si si še eno neumno temo, kjer zganjaš paranojo. Pojdi torej smetit tja. Kar koli bo tukaj off topic bom brisala, oziroma upam, da stori kdo to pred mano, da mi te gnusobe ne bo treba brat.
Ravno tako prostim vse druge, da ga ne spodbujate v njegovih blodnjah, vsaj tukaj ne.

Sunshine, mislim da ni lepo da so mojo zadnjo objavo z opravičilom izbrisali v temi Clinton vs Obama.

Rad bi še enkrat napisal da se vsem opravičujem za pisanje izven teme v omenjeni temi in kot že napisano ne bom več.

Rad bi povedal, da predlagano temo nisem uporabil zaradi tega ker pisanje o tem, kaj skupina določenih ljudi dela še ne pomeni rasizma!

Tema se mi zdi pametna, ker menim, da večina ljudi o tem še nič ne ve.
Ne zganjam paranoje, rad bi predstavil malo bolj široko predstavo o vplivu medijev in kdo nadzoruje najvplivnejše.
S svoji temi sem objavil dejstva o nadzoru nekaterih vplivnih medijev in ne blodnje. Če so ta dejstva gnusobna ali ne je pa stvar okusa.
capo

OdgovorNapisal/-a Firbec » Nedelja 09 november 2008 @ 15:35

capo, bojuješ se z mlini na veter. Tukaj so šefi sami sebi...da vsaj nekje imajo nadzor.
Firbec
Neukročeni 1

OdgovorNapisal/-a TorcidaST » Nedelja 09 november 2008 @ 16:35

capo mislim da je težava predvsem bila v tem, da se je tema oddaljila od poante - ameriških volitev. Zdaj je odprta druga tema in tam lahko brezskrbno pišeš o temu.

Firbec veš, nimamo vsi težav z nadzorom ejakulacije...
TorcidaST

OdgovorNapisal/-a sunshine » Nedelja 09 november 2008 @ 21:51

Dragi capo

Mislim, da je bilo iz napisanega jasno razvidno, da off topica naprej ne bo. Tema je namenjena Baracu Obami, tvoj post pa ni omenjal česar koli, kar bi bilo kakor koli vezano nanj ali vsaj na ameriško politiko. Poleg nekakšnega opravičila, za katerega mislim, da je nepotrebno, si še kar naprej skušal upravičit, zakaj širiš svojo protižidovsko paranojo na forumu. Izključno samo zaradi tega je bil po kakšni uri razmisleka tvoj odgovor brisan. V ta namen si si odprl temo, mogoče si še kakšno boš, ker ljudi judovske vere v bančništvu, samo kot primer, se še dotaknil nisi. Nedvomno prideš tudi do tja.
V teh temah te pustim na miru, če ne bo priško do kakšne hujše sovražnosti. Kot je rekel Vagabond, svoboda govora je vendarle svoboda govora. Ti jo, mislim, da imaš, kar ne bi mogla trditi za marsi koga drugega. Sama imam raje misel, da se moje osebne svoboščine končajo tam, kjer trčijo v svoboščine nekoga drugega in obratno.

V upanju, da si omilsliš kakšen bolj produktiven hobi ti želim obilico užitkov v odkrivanju židovskih zarot.

sunshine

Ko je ravno ta dan, danes je sedemdeseta obletnica Kristalne noči. Noči, ki jo je nacizem izkoristil za pogrom nad ljudmi, nad 6 milioni Židi ne glede na državljastvo, nad Slovani, Romi, Avstrijci, vsemi, ki mu niso bili po všeči.
Zadnjič spremenil sunshine, dne Nedelja 09 november 2008 @ 22:03, skupaj popravljeno 1 krat.
sunshine

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na VAŠ FORUM

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov