
Lets get together
…and feel alright!
Ker se po tem skrajno zanimivem uvodu ¾e sprašuješ kaj je bistvo tega èlanka (èe si do sem sploh zdr¾al), te takoj razbremenim. AIESEC te vabi, da se jim na poti k zastavljenim ciljem pridru¾iš! Išèemo nove èlane, sve¾e ideje, kreativne zamisli in voljo do dela. V zameno pa ponujamo praktiène izkušnje, izkušnje skupinskega dela, vodstvene izkušnje, izkušnje, izkušnje, izkušnje, ki so tako pomembne v novem bolonjskem sistemu. Ne smem pa pozabiti še nekaj neprecenljivega, kar ti lahko AIESEC ponudi: mre¾o prijateljev, poznanstev in ostalih ljudi in to ne samo lokalno ampak globalno! Èe za AIESEC še nisi slišal, bi poudarila, da je to mednarodna študentska organizacija. Mednarodna, globalna, world wide, … Se sliši zanimivo? Let’s get together! In kot pravijo v tisti znani pesmici: and feel alright!
Rdeèa nit zgornjega odstavka je bilo èlanstvo v AIESEC-u, sedaj pa bi rada omenila še drugo, niè manj, za nekatere še bolj, vznemerljivo prilo¾nost, ki jo AIESEC omogoèa. To je mo¾nost prakse v tujini. Ker vse najbolj zanima KAJ lahko delaš na taki praksi, bom omenila konkreten primer. Pred kratkim smo v Gvatemalo poslali študenta raèunalništva, kjer bo izpopolnjeval svoje zanje programiranja in dela na spletni strani za podjetje, ki ga je vzelo za praktikanta. V splošnem pa je baza AIESEC praks zelo raznolika. Èe te zanima tujina, boš našel nekaj zase.
Sedaj pa, kot v osnovni šoli, še zakljuèek. Èe bi rad zvedel veè o AIESEC-u, si oglej našo spletno stran, kjer je veè informacij o tem, kako se nam lahko pridru¾iš, na AIESEC pa bodi pozoren tudi na svoji fakulteti. »®elim ti veliko uspehov v novem šolskem letu«, je rekla uèiteljica, mi pa dodajamo, da bodo uspehi še toliko veèji s pomoèjo AIESEC-a. Lepo se imejte!
Za komentiranje dogodka se moraš prijaviti preko obrazca na vrhu strani ali rdečega gumba FB connect